Skip to main content

Tagasiside & hinnang kasutajatelt - Kandideeri.ee

Hea Kandideeri kasutaja, palume Teilt hinnangut ja tagasisidet - küsime seda kord-paar aastas, et saada päriselt teada, kuidas olete teenusega rahul ja mida meie saaksime veel paremini teha. Kõik võtab aega aga kui on olemas teadmine, siis on kuhu liikuda.

Meie eesmärk on aidata tööandjatel vabad töökohad kiiremini täita ja teha seda võimalikult väikese kuluga. Tööotsijail võiks sobiva töökoha leidmine toimuda võimalikult kiiresti.

Täna oleme selleks loonud unikaalse võrgustiku 270 sotsmeedialehega, kus jagame töökuulutusi Kandideeri.ee -st ning võrgustikus on hetkel 387 582+ inimest. Võrgustik kasvab kiiresti, iga päev liitub 90-900 karjäärihuvilist (aastas keskmiselt 70000).

Oleme hinnakirja toonud uued tooted, mis aitavad personaliotsingukulusid maksimaalselt minimeerida. Püüame hoida kuulutuste hindu võimalikult madalal, et kõigil tööandjail oleks võimalik meie teenust kasutada ja tööotsijaile töökuulutusi avaldada. Kuulutusi saab avaldada hinnaga alates 5 eurosenti tunnis ehk 1.20€ 24h.

Meie kategooriate valik on hästi lai seepärast, et tööandjail oleks võimalik juba kuuluyust lisadest seda täpsemini sihtida ja tööotsijail enda CV -d andmebaasi lisades ja töömärguannet seadistades end võimalikult täpselt määratleda. See kiirendab õigete kontaktide ühendumist. 

Iga tööandja karjäärilehel on tööotsijal võimalus lisada oma e-postiaadress ja kui tööandja avaldab kuulutusi, saab esimsena teada sellest just see, kes sellesse ettevõttesse tööle saada on soovinud ja enda e-postiaadressi märguandeks tööandja karjäärilehele Kandideeri.ee -s lisanud.

Kui tööandja ostab meie populaarse Jagamisteenuse, siis teeme töökuulutuse postituse kõigil sobivatel sotsmeedialehtedel meie 270 -st (see aitab eriti kiiresti õiged kontaktid kokku tuua).

Tööotsijail on lihtne kandideerida. Kui kasutajakonto on täidetud, siis ei pea tegema muud, kui sobiva kuulutuse juures klõpsama nuppu "Soovin kandieerida" ja kui kasutajakonto ei ole täidetud, siis saab sama nupu kaudu lisada CV enda arvutist või nutisedmest ja kirjutada juurde ka kaaskirja.

Lisaks saadame postituslistiga liitunud tööotsijaile iga päev teavitusi kõigi värskelt lisatud töökuulutuste kohta koos linkidega kuulutustele. Sellest listist saab lihtsasti end eemaldada kirja lõpus oleva Unsubscribe lingi kaudu. 

Mul on hea meel, kui olen kasvõi üht ettevõtet ja üht tööotsijat suutnud aidata - ole hea, palun anna siis Kandideeri Google lehel selle kohta tagasiside ja hinnang. Sellega aitad teenust veelgi paremaks muuta ja samuti aitad minu uutel klientidel langetada otsust teenust kasutama asuda.

Suur-suur aitäh Teile! :)

Jaanus Sõrmus, Kandideeri

Siin on link tagasiside ja hinnagu andmiseks https://g.page/r/CWHQobAwgKwgEBM/review