Skip to main content

Kontakt - Contact Us

Venta Publica OÜ

Reg. 11549396, Ülemiste City,  Sepise 1, 11415 Tallinn

EMTAK number STT000254, EMTAK code 7810.

Tel: +372 56 808 700

E-mail: [email protected]

Teenused tööandjale.

 

Tere tulemast Kandideeri.ee tööportaali – sinu usaldusväärseks partneriks tööpakkumiste leidmisel ja töötajate värbamisel Eestis! Kandideeri.ee on dünaamiline ja kasutajasõbralik veebikeskkond, mis ühendab tööotsijad ja tööandjad, luues ideaalse platvormi sobivate töökohtade leidmiseks.

Meie eesmärk on tagada, et Kandideeri.ee oleks otsimootoritele hästi leitav ning kasutajatele lihtsalt kättesaadav. Tänu meie tõhusatele otsingumehhanismidele ja intuitiivsele kasutajaliidesele saavad tööotsijad kiiresti ja lihtsalt leida värsked tööpakkumised, töökuulutused ja vabad töökohad, mis vastavad nende oskustele, kogemustele ja eelistustele.

Kandideeri.ee tööportaal pakub laia valikut töökohti erinevates sektorites, alates IT-st, müügist ja turundusest kuni tervishoiu, hariduse ja tootmiseni. Tööotsijad saavad kasutada meie täpset otsingufiltrit, et kitsendada oma otsingut vastavalt konkreetsetele kriteeriumidele, nagu asukoht, ametinimetus, töökogemus ja palju muud. Lisaks saavad nad oma CV-d laadida üles meie platvormile, et suurendada oma nähtavust potentsiaalsete tööandjate seas.

Tööandjatel on võimalus kasutada Kandideeri.ee tööportaali, et avaldada oma tööpakkumisi laiale tööotsijate auditooriumile. Meie kvaliteetne otsimootor ja reklaamivõimalused tagavad, et tööandjad jõuavad kiiresti ja tõhusalt oma sihtgrupini. Lisaks saavad nad hõlpsasti sirvida ja sorteerida kandidaatide CV-sid ning suhelda otse potentsiaalsete kandidaatidega läbi meie sisseehitatud sõnumitooja.

Kandideeri.ee on teie jaoks justkui tööotsingu ja värbamise maailma teejuht, mis pakub suurepäraseid võimalusi nii tööotsijatele kui ka tööandjatele. Oleme pühendunud sellele, et hõlbustada Eesti tööturul liikumist ja luua tugevad töösuhete sidemed.

Liituge Kandideeri.ee tööportaaliga juba täna ja laske meil aidata teil leida unistuste töökoht või sobilikud töötajad. Otsige tööpakkumisi, töökuulutusi ja vabu töökohti ning looge jätkusuutlik töösuhe, mis viib teid edule!