Skip to main content

Jagamisteenus

Kandideeri.ee töökuulutuste reklaami- ja Jagamisteenus

Jagamisteenus. Kandideeri.ee pakub töökuulutuste ja koolituste reklaami- ning jagamisteenust.

Kandideeri.ee hallata on 270+ sotsmeedialehte/gruppi. Me ei reklaami neid. Idee on, et igal lehel oleks võimalikult suur % erinevaid karjäärihuvilisi inimesi. Kui Teie teete sotsmeedias ühe jagamise, siis meie teeme samal ajal kuni 270+ jagamist. Ja veel, mitte keegi ei kustuta neid meie jagatud postitusi ära, need jäävad sotsmeediaavarustesse ja on sealt leitavad.

Samal ajal, kui me jagame teie töökuulutusi, olete teie pildis ja Teie tuntus kasvab ning kinnistub veelgi, samuti kasvatab see käivet. Soovitamegi seepärast Teil mitte ainult personali meie kaudu otsida vaid kasutada oma töökuulutusi luues seda ressurssi ära ka oma turunduses. Selline hulk sotsmeediakanaleid teeb meie teenuse unikaalseks ja seda ei ole ka võimalik kopeerida, kuna me alustasime juba 2010 aasta augustis ja kõik kanalid on kasvanud ning kasvavad orgaaniliselt.

Kui kõik meie sotsmeediakontaktid oleksid ühel lehel, siis oleks toimivus 270+ korda vähem efektiivne. See lahendus, et "õunad pole ühes korvis" aitab säästa Teie raha, meie raha ja parandada otsingu tulemusi ning luua kiiremini lai ja tõhusamalt toimiv reklaamiulatus. Vaata näiteks meie esimest lehte sotsmeedias: www.facebook.com/lookingforajob

Töö- ja koolitusvaldkonna kuulutuste "Jagamisteenus":

Pakume jagamisteenust kõigile huvilistele hinnaga 100€, tegemist on väga ajamahuka toiminguga. Hinnale lisandub käibemaks.

Haldan ca 270 sotsiaalmeediakanalit ja minu möödunud 7 päeva postitusi oli jälgimas 421183+ karjäärihuvilist inimest 01.04.2024

 

 

Säästan Teie aega, viies Teie postituse lühikese ajaga mõistliku tasu eest suure hulga inimesteni, keda sellelaadne info huvitab (nad kõik on enda vabal tahtel isiklikust huvist lähtuvalt minu kanalitega liitunud - alates augustist 2010). Näiteks: kui te jagaksite 1 oma kuulutust samas mahus, kuluks teil selleks 21 tundi ilma pausi tegemata.

Loe ka SIIT Jagamisteenuse kohta ja miks seda kasutada.

Kontakteeru [email protected] (+37256808700) või tasu kohe hinnakirjast Stripe maksega.

Aitan meeleldi:)

Jaanus