Skip to main content

Synergia

Synergia

ERAISIKULE:

"Vajame Sinult võimalusel väikest abi. Osta üks või mitu SÜNERGIA 1€ toodet Kandideeri.ee tööotsijate hinnakirjast ning tänutäheks loosime juba Kandideeri 10 Juubelil 28.08.2020 kõigi osalejate vahel ühele välja 10% kogunenud summast."

Postituslistis on mitu tuhat inimest (kõik saavad selle kirja) ja Te võite soovitada seda kampaaniat ka sõpradele, et osalejaid oleks rohkem.

Osta SÜNERGIA 1€ toode, kui soovid Kandideeri.ee tegemisi toetada 1€ -ga. See pole suur summa aga kui toetajaid on palju, saame sellega palju kõigi kasutajate heaks ära teha. See on ühekordne toetus. Kui saad ja tahad aga toetada rohkem, võid alati uuesti siitkaudu tasuda.

Tänutäheks lisame omalt poolt Teie kasutajakontole alati ühe meie tasulistest toodetest, mida saate kasutada. Toode ei kaota kehtivust. Saate seda kasutada, siis kui seda vajate. Hetkel saate lisada ühe Esile Toodud CV 90 päevaks (kasutage ära siis kui vajadus tekib, toode ei kaota kehtivust).

ETTEVÕTTELE:

"Täname, kui saate teha Kandideeri`ees ostu enne 28.08.2020. Kogume vahendeid veelgi parema Kandideeri jaoks". Kõigi osalejate vahel loosime Kandideeri 10 juubelil 28.08.2020 ühele välja 10% kogunenud summast.

Suur aitäh! Teie teete Kandideeri.ee võimalikuks. Sünergias peitub jõud :)

Teie abiline tööturul
Kandideeri.ee

NB! Ja ära unusta lisada andmebaasi oma CV-d või tööandjana töökuulutust!!!

"Ja et tervis oleks hea, soovitame süüa 1 õuna päevas!"