Skip to main content

Personaliotsing

Personaliotsing. Otsin personali.

Personaliotsing on tähtis igale ettevõttele. Personali otsimas.

Personaliotsingul on oluline roll ettevõtte arengus.

Personaliotsing. Otsime personali. Otsin personali. Personali otsimas. Personaliotsinguks on erinevad viisid. Kõige levinum ja lihtsam on neist kahtlemata töökuulutuse avaldamine. Töökuulutusi avaldatakse tööportaalides, kuulutustekanalites, sotsmeedias, personaliotsingulehtedel ja personaliotsinguteenust pakkuvate ettevõtete veebis.

Personali otsimas. Otsime personali.

Kandideeri.ee on üks soodsaim võimalus töötajate otsimiseks kuna tegemist on soodsama hinnaga tööportaaliga, mida reaalselt ka tööotsijate poolt statakse. Külastajate statistika on samas ka kõigle avalik Netrix.ee -s ning Similarweb.com -is. Samas, tasub teada, et avaldades töökuulutuse Kandideeri.ee -s, jagatakse seda laialdaselt ka sotsmeedias, kus Kandideeri`l on hallata ca 290 erinevat sotsmeedialehte ning nendega liitub iga päev ca 90 kuni 400 uut inimest. Piltlikult öeldes levib kuulutus sadade tuhandete inimesteni, kel kõigil on vabal tahtel soov olla kursis pakutavate töökohtadega ning märgates sobivat töökuulutust, nad reageerivad kohe.

Leides sobivad töötajad vabadele ametikohtadele läbi Kandideeri.ee portaali, olete säästnud hulga aega ja raha. Seega, seda võimalust tasub iga värbamise puhul alati ära kasutada.