Skip to main content

Personaliotsing Kandideeri.ee kuni 290 sotsmeedialehe kaasabil

Personaliotsing Kandideeri.ee kuni 290 sotsmeedialehe kaasabil.

Kandideeri.ee hallata on 290 sotsmeedialehte/gruppi. Me ei reklaami neid. Miks? Idee on selles, et igal lehel oleks võimalikult suur % erinevaid inimesi. Kui Teie teete sotsmeedias ühe jagamise, siis meie teeme samal ajal kuni 290 jagamist. Ja veel, mitte keegi ei kustuta meie jagatud postitusi ära, need jäävad alles ja on sotsiaalvõrgus leitavad.

Samal ajal, kui me jagame teie töökuulutusi, olete teie "pildis", Teie tuntus kasvab ning kinnistub veelgi, samuti mõjub see positiivselt Teie käibele. Soovitame seepärast Teil mitte ainult personali meie kaudu otsida vaid kasutada oma töökuulutusi ka muudel ettevõtte turunduslikel eesmärkidel. Selline hulk sotsmeediakanaleid teeb meie teenuse unikaalseks ja seda ei ole ka võimalik kopeerida, kuna me alustasime juba 2010 aasta augustis ja kõik kanalid on kasvanud ning kasvavad orgaaniliselt. Iga päev liitub meie kontaktidevõrgustikuga 90 kuni 400 uut kontakti (erineva tööalase taustaga, asukohaga ja sooviga inimest).

Kui kõik meie sotsmeediakontaktid oleksid ühel lehel, siis oleks toimivus 290 korda vähem efektiivne. See lahendus, et "õunad pole ühes korvis" aitab säästa Teie raha, meie raha ja parandada otsingu tulemusi ning luua kiiremini lai ja tõhusamalt toimiv reklaamiulatus. Arvestage, et näiteks Facebook näitab Teie Facebooki lehel tasuta postitatud postitust täna vaid 5% lehega liitunule. Kui meil on täna üle 262700 liitunud kasutaja, siis näeb postitust tasuta postitades nendest 5% ehk 13 135 inimest.

Vaata näiteks meie esimest lehte sotsmeedias: www.facebook.com/lookingforajob (avatud 28. augustil 2010)