Skip to main content

Otsin tööd - tööd otsides. #otsintood

Otsin tööd. Tööotsingul. Töö otsib ka Sind.

Otsin tööd. Tööd otsides tea, et ka tööpakkujad otsivad Sind. Tööotsingul tööd otsides vaata kindlasti tööportaalie Kandideeri.ee. #otsintood

Kandideeri.ee -d on viimase aasta jooksul külastanud 276 551 tööotsijat ja tööpakkujat.

1718 tööandjat kasutavad. Tasub lisada oma CV (töösoov). Paljud teostavad sobivate kandidaatide otsingut CV andmebaasis. Paljud avaldavad töökuulutusi kuna igal nädalal jälgib Kandideeri sotsiaalmeediapostitusi üle 128 000 inimese.

CV (töösoovi) lisamine Kandideeri andmebaasi ei võta kaua aega. Oleme selle Sulle lihtsaks teinud, saad töösoovi tööd otsides lisada või ka siis kui hetkel töö olemas ja tööd ei otsi. Kui töö olemas ja tööd ei otsi aga avaldada andmebaasis oma CV (töösoovi), siis annad tööpakkujaile võimaluse Sind siiski leida. Häid tööpakkumisi pole kunagi liialt palju. Tee end töösoovi avaldamisega tööandjaile leitavaks, siis võida saada neilt paremaid pakkumisi.

Saades personaalse tööpakkumise mõnelt Sinu jaoks atraktiivselt või huvitavalt tööandjalt, on Sul alati võimalus sellele vastata jaatavalt või eitavalt. See aitab Sind elus edasi jõuda ja oma elujärge parandada.

Juulis 2018 on tööturg Eestis selgelt töötajapõhine. Töötajatest on puudu pea igas ettevõttes. Spetsialistide ja juhtide üleostmine oli moes juba enne, kuid täna ostetakse üle ka lihttöölisi, klienditeenindajaid, tootmistöölisi ja ka kõiki teisi. Eesti tööturg on väike nagu Eestigi. Töötajaid pole kerge leida. Samas tööotsijaid siiski on. Nüüd on oluline õiged kontaktid kokku viia.

Kandideeri.ee on selleks mugavaim ja lihtsaim viis, kuna jagame töökuulutusi sotsiaalmeedias. Sotsiaalmeedia on täna võimasim massimeedium, mida kasutajad saavad kasutada erinevatel viisidel - nii nagu just neile sobilik on. Kes otsib mingit üürikorterit, kes mingit toodet või teenust, kes tööd, mida iganes.

Võtame tähtsaima kokku:

* tööd otsides lisa kindlasti oma CV või töösoov Kandideeri.ee CV ehk töösoovide andmebaasi ja avalda see.

* otsides tööd seadista kindlasti Sind huvitavate töökohtade või töövaldkondade märguanne. Saad seda teha Kandideeri.ee tööportaalis imelihtsalt sekundiga.

* Kui sõnaühend "otsin tööd" on just see, mida hetkel oled tegemas, siis liitu kindlasti tööportaaliga Kandideeri.ee ja hoia silma peal kõigil vabadel töökohtadel, tööpakkujtae poolt iga päev lisatud töökuulutustel ning sobivat märgates ära kaua mõtle. Kandideeri kohe!

 

Kõike head ja edu parema töökoha tööotsingutel,

Sinu tööportaal Kandideeri (Facebookis /Lookingforajob)

Registreeru, klõpsa siin.