Skip to main content

Näited lõppenud konkurssidest

Kandideeri tööportaali eripäraks on see, et meie kaudu jõuab sõnum ka paljude nende heade spetsialistideni, kes tööportaale (Töötukassa, CV online, CV keskus jt.) ei külasta, kuna neil on tubli tööinimesena reeglina töökoht olemas, kus neid suure tõenäosusega hoitakse (hästi hinnatakse, teatakse nende väärtust).

Alates 23.novembrist 2016 (varasemaid andmeid kahjuks Google Analyticsist ei saa) on portaali külastanud 298 320 Eesti inimest (allikas: Google Analytics 31.08.2018)

Alates 23.novembrist 2016 (varasemaid andmeid kahjuks Google Analyticsist ei saa) on portaali külastanud 314 716 Eesti inimest (allikas: Google Analytics 30.09.2018)

Alates 23.novembrist 2016 (varasemaid andmeid kahjuks Google Analyticsist ei saa) on portaali külastanud 331 934 Eesti inimest (allikas: Google Analytics 31.10.2018)

Samas suhtlevad paljud neist peale tööd sõpradega sotsiaalmeedia vahendusel ning me ei tea iial, millal nad võivad reageerida Teie atraktiivsele töökuulutusele, sest inimesed on erinevad ja põhjuseid paremale pakkumisele reageerimiseks võib seega olla mitmeid. Näiteks asub Teie pakutav töökoht Tema kodul lähemal, Teie pakutav võimalik maksimaalne töötasu on kõrgem, Ta näeb Teie ettevõttes suuremat potentsiaali karjääriks, Teie ettevõte tundub Talle jätkusuutlikum või innovaatilisem, Teie tooted meeldivad Talle rohkem, Tema tänases kollektiivis on väiksemaid või suuremaid ebakõlasid, Teda siiski ei hinnata tänases töökohas Tema arvates õiglaselt jms. erinevad põhjused, üldsegi mitte halvad.

Kui saate endale hea spetsialisti, kes ei ole töötu olnud ja tuleb konkurendi juurest üle, ei pea Te tegema selleks suuri koolituskulutusi ega rakendama katseaega. See inimene on Teile kvaliteetsem, kui keegi, kes mingil põhjusel pikalt on töötu olnud.

Meie kanal kuulutamiseks on võimas ja muutub iga päevaga võimsamaks (iga päev liitub sadu uusi jälgijaid).

TEIE TEHA ON PARIM KUULUTUS, PARIM, MIDA SAATE PAKKUDA OTSITAVALE OMALT POOLT:

See kuulutus on reklaam, mille eesmärgiks on saada turult kätte võimalikult palju infot. Kui seda infot on, saate sellega tegeleda. Kui keegi ei kandideeri, olete lihtsalt raha kulutanud ja aega raisanud. Kohe tuleb teha parim pakkumine, sest kanal on võimas (nagu sihtotsing). Kes juba kuulutust korra on näinud, see suure tõenäosusega seda enam teist korda ei ava ehk kui muudate poole pealt palganumbrit kõrgemaks, ei ole sellest enam kasu. Kohe algul andke parim, ärge jätke midagi "tagataskusse".

Kandideeri ee möödunud 7 päeva sotsiaalmeediapostituste statistika screenshot: mitu postitust 7 päeva jooksul tegime, mitu jälgijat neid jälgis, mitu klõpsu neil tehti ... 04.11.2018

Vaata näiteks lõppenud konkursside tulemusi (meie hinnad on kordades soodsamad võrreldes cv online ja cv keskusega, samas on tulemused olnud mõnikord tõhusamad). NB! HOIAME HINDU TEADLIKULT MADALAMAL, kuna kasv on kiire ja vajadus uute töökuulutuste järele seega aktuaalne. Nautige madalat hinda ja tõhusat teenust!

05.11.2018 seisuga 20 populaarsemat (enimkandideeritud) töökohta Kandideeri ee -s.

 

 

Siin on 05.11.2018 seisuga need 20 tööandjat, kes Kandideeri kaudu endale enim töötajaid on leidnud (ei ole näha neid ettevõtteid, kes kasutavad töökuulutuste auto importi mõnest muust värbamistarkvarast).

 

 

September 2018: 20 enimkandideeritud töökohta Septembris 2018 (30 päeva)

 

Oktoober 2018: 20 enimkandideeritud töökohta Oktoobris 2018 (31 päeva)

 August 2018 Kandideeri.ee ülevaade Google Analytics

September 2018: Kandideeri.ee ülevaade Google Analytics

Oktoober 2018: Kandideeri.ee ülevaade Google Analytics