Skip to main content

Miks on hoida CV tööportaali andmebaasis aktiivsena? See on Sulle kasulik.

Iga päev kohtume paljude aktiivsete ja entusiastlike karjääriinimestega. Töökoha vahetus iga 3-5 aasta tagant on neile enesearengu jaoks oluline. Töökoht on hea välja vahetada ka siis, kui tööle minnes enam silm ei sära või töökoht ei paku enam oodatud väljakutseid. Vaata läbi ca 10 tööpakkumist kolmes - neljas erinevas valdkonnas ning uute unelmate tööde edukamaks leidmiseks on kasulik omada aktiivset CV-d Kandideeri.ee tööportaali andmebaasis. Küsid, miks? Aga sel on hea põhjus ....

Sinuni jõuavad nii ka sellised tööpakkumised, mis ei ole avalikud

Kui Sul on tööportaalis aktiivne CV, annad tööandjatele märku, et oled uutele pakkumistele avatud. Nii võid isegi enne, kui uuele ametikohale kandideerid, olla saanud huvitavaid pakkumisi otse tööandjatelt. Kindel see siiski ei ole ja sõltub pigem sinu tööalastest kompetentsidest ja kogemustest, samuti ka CV silmapaistvusest.

Sul on alati lihtne kandideerida

Kui Sul on tööportaalis CV olemas, on kandideerimine kliki kaugusel. Kui Sul on mitu CV-d, siis saad kiiresti teha valiku, mis sobib antud töökohale kandideerimiseks kõige paremini. See on hea, kui oled huvitatud erinevates valdkondades kandideerimisest. Samas, uutele ametikohtadele kandideerimisel tuleks oma CV vormistada vastavalt valdkonna nõuetele. Liiga palju ebaolulist infot viib värbaja suuna mujale ning sinu CV jääb märkamata. Näiteks: Pagariks tööle kandideerides ei ole vaja pikalt kirjeldada, kui hea keevitaja sa oled.

Sul on olemas ajalugu eelnevatest kandideerimistest

Meie kandideerimissüsteem ei lase topelt samale ametikohale kandideerida. Samuti on Sul olemas info eelmiste kandideerimiste kohta. 

Kui Sul ei ole veel aktiivset CV-d meie andmebaasis, siis SIIT on sul võimalik seesaad selle endale luua ning SIIT leiad sadade ja tuhandete töökuulutuste seast uue tööalase väljakutse endale juba täna.