Skip to main content
Blogi > Kandideeri.ee

Viimane kutse - Last Call

Viimane kutse - Last Call

Tere!

Viimasel ajal oleme teid rohkete teadetega tüüdanud ja selle eest vabandame siiralt. Meie ainus eesmärk on värskendada Kandideeri.ee lehekülge, et pakkuda teile veelgi paremat teenust. Palume teie mõistvat suhtumist ja veel veidi kannatlikkust sel protsessil.

Tööotsijatele: Kui teil on Kandideeri.ee's avatud konto, kuid te hetkel aktiivselt tööpakkumisi ei otsi, palun deaktiveerige oma konto. Kui olete tööpakkumistele avatud, uuendage palun oma CV-d, veenduge, et see oleks aktiveeritud ja kajastaks teie praeguseid tööeelistusi.

Tööandjatele: Palun logige sisse, kontrollige üle oma konto andmed ja värskendage neid. Seejärel jagage teavet vabade töökohtade kohta oma ettevõttes. Kõik töökuulutused saate avaldada tasuta.

Juhul, kui teil on avatud tööandja konto, kuid te ei soovi Kandideeri.ee platvormi edaspidi kasutada, palun kustutage oma konto.

Me julgustame teid kõiki soovitama Kandideeri.ee'd oma sõpradele ja koostööpartneritele, kes otsivad tööd või soovivad leida uusi töötajaid.

Eripakkumine tööandjatele: Kõik tööandjad, kes oma kontot aktiivselt kasutavad ja tööpakkumisi avaldavad, saavad kingitusena CV andmebaasi kasutuspaketi. See pakkumine on avatud kõigile, kaasa arvatud uutele liitujatele, kuni 2024. aasta märtsi lõpuni.

Täname teid kannatlikkuse ja mõistva suhtumise eest. Koos teeme Kandideeri.ee veelgi paremaks!

Lugupidamisega, Jaanus Sõrmus, CEO Kandideeri.ee