Skip to main content
Blogi > Tööelu

UUS! 24 tunni töökuulutused.

UUS! 24 tunni töökuulutused.

Tere,

Soovin end siin HR direktoritele ja HR juhtidele tutvustada.

Minu taust: Olen pärit Eestist, Baltimaad, Euroopa Liit, ning olen pikalt mõelnud väikeettevõtete ees seisvatele väljakutsetele seoses töökuulutuste avaldamisega. Olen märganud, et paljud väikeettevõtted avaldavad tööpakkumisi ainult ühes tööportaalis.

Minu veendumus: Mina arvan, et iga töökuulutus väärib rohkem tähelepanu ning usun kindlalt, et töökuulutuse avaldamine paljudes erinevates tööotsingukanalites võib tuua kaasa märkimisväärselt parema tulemuse.

Minu kogemus: Selleks olen viimased 13+ aastat pühendanud oma energia võrgustiku loomisele. Praeguseks kuulub minu võrgustikku 270+ erinevat sotsiaalmeedia gruppi ja lehte (enamus neist asuvad Facebook'is, kuid ka LinkedIn'is, Twitter'is, Instagram'is), milles osaleb kokku 377408+ inimest. Alustades Eestist ja Soomest, oleme nüüd laienemas üle kogu maailma Kandideeri.ee platvormi kaudu.

Minu lahendus: Samuti olen kindel, et iga tööandja sooviks kasutada tööportaalides pakutavaid parimaid lahendusi, ilma et see jääks kõrge hinna taha. Nüüd on Kandideeri värbamisplatvormil võimalus tasuda töökuulutuse avaldamise eest ühe (1) päeva kaupa.

Selle lahenduse eelised: See avab uksed mitmeteks eelisteks kõikidele osapooltele:

  1. Aitab tööandjatel optimeerida kulusid, võimaldades neil tasuda vaid seni, kuni sobiv töötaja on leitud. See aga võib juhtuda isegi juba esimesel päeval, vähendades kulu vaid 10 euroks 270 euro asemel.
  2. Ergutab tõsiseid huvilisi kiiremini reageerima, kuna nad teavad, et iga töökuulutus portaalis võib olla nähtav vaid 24 tundi.
  3. Pakub taskukohase alustamistasu, võimaldades ettevõtetel osta kvaliteettooteid, mis tõmbavad rohkem tähelepanu nende tööpakkumistele.
  4. Avab CV-de andmebaasi laiemale kasutajaskonnale, mis võimaldab tööandjatel kiiremini leida sobivaid kandidaate ning teha neile isikupäraseid pakkumisi. Samuti mõistavad tööotsijad, et andmebaasi tasub oma töösoovi lisada.

Teie arvamus: Soovin teilt kuulda, mida teie sellest arvate? Kas tundub, et see lahendus võiks olla väärtuslik ja kasulik HR valdkonna spetsialistidele nagu teiegi?

#24tunnikuulutused #päevakuulutused

Loe ka meie populaarse Jagamisteenuse kohta, see on unikaalne.

Leidke 24 tunni töökuulutuste erinevad tooted ja hinnad SIIT

Tänan teid tähelepanu eest.

Lugupidamisega, Jaanus Sõrmus, Kandideeri.ee

NB! Tänan, et lugesid lõpuni ja kui oled tööandja, siis klõpsa siin ja vaata, mis võimalus Sulle nüüd avaneb.