Skip to main content
Blogi > Tööotsing

Tööotsing

Tööotsing

Tee oma CV nähtavaks - Aktiivne lähenemine edukaks tööotsinguks.

Johannes istus arvuti taga, südames soov leida uut ja huvitavat töökohta. Ta oli kulutanud palju aega oma CV täiustamisele ja motivatsioonikirjade kirjutamisele, kuid seni polnud ta saavutanud soovitud tulemusi. Ta mõistis, et oli vaja midagi muuta ja leida uus viis tööandjatega suhtlemiseks.

Siis avastas Johannes Kandideeri.ee tööotsinguportaali. Ta märkas, et see platvorm võimaldab tööotsijatel avaldada oma CV-d ning samal ajal võimaldab ka tööandjatel aktiivselt tööotsijaid otsida ja pakkumisi teha. See tundus talle suurepärane võimalus.

Johannes sai aru, et kui ta soovib, et tema CV jõuaks rohkemate tööandjate silme ette, peab ta olema aktiivne ja iseennast reklaamima. Ta laadis oma CV üles Kandideeri.ee portaali, pannes erilist rõhku märksõnadele "otsin tööd" ja "tööotsing", mis on olulised otsimootoritele. Ta täiendas ka oma profiili muude oluliste andmetega, et tekitada tööandjates huvi.

Lisaks CV avaldamisele otsustas Johannes ise aktiivne olla ja võttis otse ühendust tööandjatega, kes tundusid tema jaoks huvipakkuvad. Ta saatis personaalseid kirju, milles tutvustas end, oma oskusi ja huvi vastava ettevõtte vastu. Ta rõhutas ka oma kirjades valmidust kohtuda ja rohkem teavet jagada.

Johannes oli meeldivalt üllatunud, kui mitmed tööandjad temaga ühendust võtsid. Mõned neist näitasid konkreetset huvi tema taustaga seotud töökohtade vastu ning kutsusid teda intervjuule. See näitas talle, et tema aktiivne lähenemine ja nähtavus Kandideeri.ee portaalis olid aidanud tal tööandjatele silma paista ning tekitanud nende huvi.

Kandideeri.ee tööotsinguportaal osutus Johannesel oluliseks tööriistaks, mis aitas tal luua kontakte tööandjatega, keda ta varem ei teadnud. Ta sai aru, et tööandjad ei saa teda leida, kui ta ise end nähtavaks ei tee.

Johannes julgustab ka teisi tööotsijaid olema aktiivsed ja kasutama võimalusi, mida Kandideeri.ee ja teised tööportaalid pakuvad. Ta soovitab avaldada oma CV neis platvormides, pöörates tähelepanu märksõnadele "otsin tööd" ja "tööotsing". Samuti julgustab ta aktiivset suhtlemist tööandjatega, sest nähtavus ja aktiivsus tööotsingu protsessis võivad olla võtmetegurid, mis aitavad tööandjatel tööotsijaga ühendust võtta ja personaalseid pakkumisi teha.

Johannes soovib kõigile tööotsijatele jõudu ja järjekindlust, et nad saavutaksid oma eesmärgid ning leidaksid sobiva töökoha, olles samal ajal oma parimad eestkõnelejad otsimootorite ja tööandjate silmis.

Alusta kasutajakonto loomisega, kui oled tööpakkumistele avatud (tee seda ka siis, kui sul on töökoht olemas, sest iial ei või teada, millel keegi sulle midagi veel paremat pakub. Ole selleks valmis!

Registreeru ja lisa CV (töösoov) SIIT .