Skip to main content
Blogi > Karjäär

Töökuulutus

Töökuulutus

TÖÖKUULUTUS: Tööandja ja Tööotsija ühendamise võti

Töökuulutused on muutunud järjest olulisemaks tööturu vahendiks, mis aitab tööandjatel ja tööotsijatel üksteist leida. Need on võtmeks, mis avavad ukse uutele võimalustele ja unistuste töökohtale.

Töökuulutuse olulisus

Töökuulutused on kriitilised tööturu vahendid, mis võimaldavad ettevõtetel ja organisatsioonidel tutvustada oma töökohti ja leida sobivaid kandidaate. Tööpakkumised ja töövõimalused on esimene samm potentsiaalsete töötajate ja tööandjate kohtumisel. Töökuulutused annavad tööandjatele võimaluse kirjeldada oma ettevõtet, selle missiooni, kultuuri ja väärtusi. Tööotsijatele pakuvad töökuulutused selget ülevaadet tööülesannetest, nõuetest, kvalifikatsioonidest ja muudest tingimustest, mida tööpakkuja ootab.

Kuidas koostada tõhus Töökuulutus?

 1. Loomulik Pealkiri: Töökuulutuse pealkiri peab olema loomulik ja selge. See peaks sisaldama sõnu nagu "tööpakkumine", "töövõimalus", "ametikoha nimetus" või muud asjakohased märksõnad.
 2. Põhjalik töökirjeldus: Selge ja põhjalik töökirjeldus sisaldab sõnu nagu "tööülesanded", "töötingimused" ja "töötasu".
 3. Nõuded ja kvalifikatsioonid: Töökuulutuses tuleks selgelt välja tuua vajalikud oskused, haridus ja kogemused.
 4. Ettevõtte tutvustus: Ettevõtte profiil, mis sisaldab sõnu nagu "ettevõtte missioon", "kultuur" ja "väärtused", aitab tööotsijatel otsustada, kas nad sobivad ettevõttega oma vaadetelt elule.
 5. Tööpakkumise eelised ja töötingimused: Rõhutage tööpakkumise eeliseid, mis hõlmavad "töötasu", "hüved", "karjäärivõimalused" ja "töögraafik".

TÖÖKUULUTUSED Kandideeri.ee värbamisplatvormil

Kandideeri.ee värbamisplatvormil aitame teil luua tõhusaid töökuulutusi, mis jõuavad sobivate kandidaatideni. Meie platvorm on loodud nii tööandjatele kui ka tööotsijatele, et ühendada sobivad inimesed sobiva töökohaga väiksema ajakuluga.

Tööandjatele

 • Taskukohane hind: Kandideeri.ee pakub taskukohaseid hindu, mis sobivad nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele. Looge tasuta karjäärileht siin.
 • Nähtavus: Teie töökuulutused jõuavad suure hulga tööotsijateni üle Eesti. Sirvige töökuulutusi siin.
 • Lihtne valik: Filtri- ja otsinguvõimalused aitavad teil leida sobivaid kandidaate.
 • Jälgitavad tulemused: Meie platvorm võimaldab teil jälgida ja analüüsida teie töökuulutuste tulemusi. Tutvuge meie hinnakirjaga siin.

Tööotsijatele

 • Mitmekesised pakkumised: Pakume laia valikut töövõimalusi vastavalt erinevatele oskustele ja huvidele.
 • Lihtne taotlemine: Kiire taotlusprotsess ja võimalus jälgida kandideerimise olekut.
 • Karjääriressursid: Lisaks töökuulutustele pakume ka artikleid, juhendeid ja karjäärinõuandeid, mis aitavad teil paremini ette valmistuda.

Kandideeri.ee värbamisplatvorm on pühendunud sellele, et tuua teie töökuulutused esile internetiotsingutes nii tööandjatele kui ka tööotsijatele. Usume, et tööandjate ja tööotsijate ideaalne ühendus on võimalik, ja meie platvorm aitab seda protsessi lihtsustada.

Töökuulutus on esimene samm unistuste töökoha leidmise teel. Kandideeri.ee on see värav, mis aitab teie tööalased unistused teoks teha. Tööotsijana Sirvige töökuulutusi siin ja tööandjana looge tasuta karjäärileht siin! Samuti uurige meie hinnakirja siin!