Skip to main content
Blogi > Värbamine

Tasuta karjäärileht ettevõttele

Kas teadsite, et saate Kandideri.ee -d kasutada oma ettevõtte karjäärilehena?

Oma veebisaidi redigeerimine võib olla piin, eriti kui muudatuste tegemine on keeruline või kui vajate abi väljastpoolt. Kui teil pole organisatsiooni sees inimest, kes suudab seda teha, siis üldiselt seda ei tehta. Kui Teil on käimas värbamine, tähendab see, et teie veebisait ei tööta teie jaoks. On väga võimalik, et potentsiaalsed töötajad vaatavad teie veebisaiti iga päev ega mõista, et teil on avatud ametikohad.

Meil on selleks lahendus.

Miks mitte lisada oma saidile lihtne karjäärilink, mis viib Teie ettevõtte karjäärilehele?

Vaata näiteks Taltech`i karjäärilehte Kandideeri.ee -s.

See annab mitmeid eeliseid:

  • Peate oma saidile lisama vaid lingi, meie teeme ülejäänu – see on lihtne ja saame aidata tasuta.*
  • Töökuulutuste lisamisel või muutmisel ei pea te oma põhisaiti muutma. See tähendab, et personalijuhtimise eest vastutav isik on ainus inimene, kes vajab teie töökuulutuste avaldamiseks jkarjäärilehe kasutajanime ja salasõna.
  • Meil on vaikimisi SEO tagasilink teie saidile, nii et see töötab mõlema ettevõtte jaoks algusest peale.
  • Kuna Teie karjäärilehe sisu Kandideeri.ee -s sisu on Teie hallata, saate linke panna nii paljudele asjakohastele lehtedele, kui soovite, nt. teie Facebooki, LinkedIni, Instagrami ja Twitteri kanalid.
  • Saate oma ettevõtet reklaamida – meie tasuta karjäärileht on sisuliselt veel üks sait, mis suudab teie ettevõtet reklaamida.
  • Meil on teie töökuulutuste jaoks sotsiaalmeedia jagamisnupud, nii et peate oma tööpakkumiste Facebookis, LinkedIN -is, Instagramis, Twitteris, Pinterestis jagamiseks klõpsama ainult nuppu.
  • See on täiesti tasuta ja Te võite igal ajal ette teatamata lõpetada.
  • Lõpuks ja ilmselt parim, tööotsijad saavad teie ettevõtte tööhoiatuste jaoks eelregistreerida isegi enne, kui teil neid on. Kui eeldate, et mõne kuu pärast on vaba töökoht, seadistage see kohe ja huvilised võivad olla valmis hoiatusi saama kohe, kui avaldate meile vaba töökoha.

Miks mitte proovida, halvimal juhul loote oma ettevõttele vähemalt kasulikke SEO tagasilinke!**

Tasuta karjäärileht Teie ettevõttele, alusta siit