Skip to main content
Blogi > Statistika

Tagasipöörduvate külastajate arv kasvab - Kandideeri.ee

Tagasipöörduvate külastajate arv kasvab - Kandideeri.ee

See on suurepärane uudis! Tundub, et viimase 3 kuu jooksul on meie veebisaidile tagasi pöörduvate külastajate arv kasvanud iganädalaselt 2%. Kolm kuud tagasi oli Kandideeri.ee -l vaid 851 tagasi pöörduvat külastajat nädalas, kuid viimase 7 päeva jooksul oli meil 1134 tagasi pöörduvat külastajat.

Tagasi pöörduvad külastajad on need, kes on juba meie veebisaidil käinud ja naasevad siia uuesti. See näitaja on suurepärane näitaja klientide säilitamise kohta ning sarnane küsimisega jaemüügi füüsilises kaupluses klientidele, kas nad on selles konkreetses poes varem käinud. Rohkem tagasi pöörduvaid külastajaid on tavaliselt seotud rahulolevate klientidega.

Me sukeldume lähitulevikus selle näitaja sügavamale analüüsimisele ja vaatame, kas see tuleneb lihtsalt rohkematest külastajatest või kas suureneb protsentuaalselt. Kuid me tahtsime seda head uudist teiega võimalikult kiiresti jagada!

Üldiselt näitab tagasi pöörduvate külastajate arvu suurenemine positiivset suundumust veebisaidi külastajate säilitamise ja rahulolu osas. Jälgides seda näitajat aja jooksul, saame olulisi teadmisi selle kohta, kas kasv tuleneb üldisest külastajate arvu suurenemisest või tagasi pöörduvate külastajate arvu suurenevast protsendist. Selline analüüs annab täiendavat konteksti ja aitab tuvastada konkreetseid strateegiaid või algatusi, mis on viinud kliendirahulolu paranemiseni.

Kokkuvõttes on tagasi pöörduvate külastajate arvu suurenemine positiivne märk, mis näitab, et Kandideeri.ee suudab külastajaid tõhusalt kaasata ja rahuldada. Jätkame selle näitaja jälgimist ning jätkame strateegiate rakendamist, et edendada klientide kogemust ja lojaalsust.

Tagasipöörduvad külastajad ajavahemikus 11.05.2023 kuni 17.05.2023 Kandideeri.ee

 

Teie Kandideeri.ee - abiline tööturul.