Skip to main content
Blogi > Tööotsing

Kumb on tõhusam, kas avaldada töökuulutus 2 suurel lehel või mitmekümnel väiksemal

Kumb on tõhusam, kas avaldada töökuulutus 2 suurel lehel või mitmekümnel väiksemal

Küsime, kumb on tõhusam, kas avaldada töökuulutus 1-2 suuremal lehel või kümnel väiksemal täpsemalt sihitud lehel?

Täpselt sihitud reklaam toimib paremini, kuna see suunab oma sõnumit just neile inimestele, kes on potentsiaalsed ostjad või kandidaadid, suurendades seeläbi tõenäosust, et reklaami vaadatakse või käitutakse selle järgi. Laiema kõlapinna saamine töökuulutuse puhul tähendab, et rohkem inimesi näevad seda ja seeläbi suureneb tõenäosus, et töökoht täidetakse kiiremini ja et tööandja saab valida parimad kandidaadid.

Kandideeri.ee on tööportaal, mis on loonud unikaalse võrgustiku. See koosneb erineva suunitlusega sotsiaalmeedialehtedest. See on võrgustik erineva asukohaga, tööspetsiifikaga, töötasuga ja tööiseloomuga seotud lehtedest, mis on kokku ühendatud üheks platvormiks. See eripära võimaldab kandideerijatel leida kiiremini ja mugavamalt tööd, mis vastab nende soovidele ja vajadustele.

Me oleme tegutsenud sotsiaalmeedias juba alates 2010. aastast, mitu aastat enne teiste ettevõtete tegevust selles valdkonnas. Tänaseks külastavad inimesed sotsiaalvõrgustikke sagedamini kui tööportaale ja meie võrgustiku lehtedega liituvad inimesed, kes on eriti huvitatud sellest, mis just sellel lehel on neile pakkuda. Partnerite töökuulutuste jagamisel arvestame alati lehe spetsiifikaga ja jagame kuulutused ainult sobivates kanalites, et tagada kõige täpsem sihtimine.

Meie teenus on unikaalne ja kuna võrgustik kasvab ajas, siis ei ole kellelegi teisel võimalik seda kopeerida. Kindlustame oma partnerite kuulutustele sihtrühma parima tähelepanu. Kuulutus ei jää märkamata ja kui konkreetne pakkumine sobib huvilisele, siis ta ei jäta reageerimata.
 

Kandideeri.ee on kõige laiema sotsiaalmeediaulatusega Eesti tööportaal.

Kandideeri.ee unikaalses võrgustikus on ca 270+ lehte ja täna on nende lehtedega liitunud 322085+ inimest. Arvame, et nad on avatud paremale tööpakkumisele ning valmis töökohta vahetama. Muide, võrgustikuga liitub iga päev 90-400 inimest (ca 70000 igal aastal)

Kandideeri.ee on tõenäoliselt suur ja edukas tööotsimise võrgustik, millel on palju liitunuid ja aktiivset kasutajaskonda. See võib olla hea võimalus pakkuda tööpakkumisi ja leida sobivaid töötajaid. Täiendavad andmed, nagu iga päev liituvate inimeste arv, viitab sellele, et kasutajaskond jätkab kasvamist, mis võib tähendada veelgi suuremat potentsiaalset tööpakkujate ja tööotsijate publikut.

Tööotsijana piisab Sulle sellest, kui oled lisanud enda CV (töösoovi koos kontaktinfoga) Kandideeri EE tööotsijate andmebaasi ning jälgid kuulutusi, mida lehele on lisanud meie koostööpartnerid (erinevad väiksemad, keskmised ja suured kohalikud ning välismaised ettevõtted). Seadista sobiva töökoha märguanne ja saad edaspidi oma e-postile info sinu valikule vastavatest värskelt avaldatud töökuulutustest. Sobivat pakkumist märgates püüa kohe kandideerida, nii jõuad enne teisi ja Sul võib õnnestuda hea töökoht endale saada.

Kui soovid, et me jagaksime Sinu ettevõtte vabade töökohtade infot meie võrgustikus, siis liitu Kandideeri EE tööportaali teenusega. Registreeri ettevõttele kasutajakonto ja avalda oma töökuulutused. Lisaks saad kena karjäärilehe ja kandidaatide haldussüsteemi. Töökuulutused jõuavad kiiresti suure hulga inimesteni ja saad kiiresti kasvatada ettevõtte tuntust.

Reklaamiinimesed teavad, et mida rohkem kanaleid kasutatakse, seda suurem on tõenäosus, et kuulutus jõuab laiemale publikule ja seeläbi saab töökoht kiiremini täidetud ning on valida suurema hulga kandidaatide seast. See vähendab töökoha täitmata jätmisega kaasnevat kahju ja värbamisega tehtavat kulu, mis tekitab rahulolu ettevõtte omanikele.

Postitamine suurtes tööportaalides võib suurendada töökuulutuse nähtavust, kuid see ei pruugi olla kõige tõhusam viis töökandidaatide leidmiseks. Väiksematel lehtedel, kus on koondunud inimesed, kes on valmis töökohta vahetama, on suurem tõenäosus leida kvaliteetseid töötajaid, kes sobivad teie pakkumisega.

Meie teenuste hinnad ajas muutuvad ja on seotud eelnenud kuu külastuste arvuga. Igal aastal Detsember on vaiksem ja seepärast ka Jaanuaris kõige madalam hind meie teenustel.

Aitame Teid meeleldi. Täname Sind, kui aitad tööd otsival või töötajaid otsival sõbral meid leida:) Sõber on tänulik ja meie ka:)

www.kandideeri.ee koosneb täna 270+ erinevast spetsiifilise kategooria lehest ehk avaldades töökuulutuse Kandideeri.ee -s, avaldame selle kümnetel sobivatel lehtedel, kaasates täpsemalt sihitud publiku. See on tõhusam kui vaid 1-2 suurel lehel kuulutades, nii saab iga kuulutus rohkem sihtrühma tähelepanu. 

Kuna võrgustik kasvab, muutub ka meie teenus ajas üha tõhusamaks. Samuti aitab sellele kaasa lai valik täpsemaid kategooriaid Kandideeri.ee -s kuulutust lisades (kategooriad on Google otsingus eriti headel positsioonidel).