Skip to main content
Blogi > PRESSITEATED

PRESSITEADE: Hoiatus Kandideeri.ee Kasutajatele: Ettevaatust Petturite Eest!

PRESSITEADE: Hoiatus Kandideeri.ee Kasutajatele: Ettevaatust Petturite Eest!

Pressiteade
Tallinn, 15.02.2024

Hoiatus Kandideeri.ee Kasutajatele: Ettevaatust Petturite Eest!

Kandideeri.ee kutsub üles kõiki oma kasutajaid olema äärmiselt ettevaatlikud, kuna on saanud teateid petturitest, kes võivad proovida võtta ühendust WhatsAppi kaudu, teeseldes meie töötajaid. Me tahame rõhutada, et Kandideeri.ee ja meie partnerleht ajob.ee võtavad teiega ühendust ainult siis, kui olete end registreerinud meie tööotsijate andmebaasis, ja seda üksnes ametliku e-posti aadressi või Eestis registreeritud telefoninumbri kaudu.

Olulised punktid:

  • Vigilants: Oleme teadlikud, et kurjategijad võivad esitada end meie töötajatena, kasutades selleks mitteametlikke kanaleid nagu WhatsApp. Selliste pettuste ohvriks langemise vältimiseks soovitame kõigil kasutajatel olla eriti tähelepanelikud.
  • Ametlik suhtlus: Meie meeskond kontakteerub kasutajatega ainult registreerimisprotsessi käigus antud ametliku e-posti aadressi kaudu või helistades teile Eestis registreeritud telefoninumbrilt. Kõik muud suhtlusvormid (eriti sotsiaalmeedia platvormid ja sõnumirakendused) on mitteametlikud ja neid tuleks käsitleda kahtlaseina.
  • Turvalisus on prioriteet: Kandideeri.ee võtab teie turvalisust väga tõsiselt. Me töötame pidevalt selle nimel, et tagada meie platvormi ja meie kasutajate andmete turvalisus. Kutsume üles kõiki kasutajaid olema valvsad ja teavitama meid koheselt, kui nad puutuvad kokku kahtlase käitumisega.

Kuidas käituda kahtlase kontakti korral: Kui teid kontaktib keegi, kes väidab olevat Kandideeri.ee töötaja ja kasutab selleks mittetunnustatud kanaleid, ärge vastake ja teavitage meid kohe. Võite meiega ühendust võtta ametliku veebisaidi kaudu aadressil https://kandideeri.ee/contact/.

Me täname kõiki kasutajaid ettevaatlikkuse ja koostöö eest. Üheskoos saame tagada turvalisema keskkonna kõigile.

Lisainformatsioon:
Küsimuste või murede korral võtke meiega ühendust aadressil [email protected].

Kandideeri.ee Meeskond