Skip to main content
Blogi > 2024

Noored 2024 aastal suveks tööle

Noored 2024 aastal suveks tööle

Kui oled noor ja plaanid sel suvel tööd teha, klõpsa SIIN ja vasta anonüümselt, mis tööd plaanid täpsemalt leida.

NB! Tööandja, kui loed seda, siis tea, et töökuulutusi saab nüüd avaldada Kandideeri.ee -s ka tasuta. Vaata noorte soove suveks SIIT ja avalda oma töökuulutused.

Suvevaheajaks töö leidmine on noortele suurepärane võimalus teenida lisaraha, arendada oskusi ja saada väärtuslikku töökogemust. Siin on mõned valdkonnad ja töökohad, mis võiksid noortele suveperioodiks sobida:

  1. Turism ja majutus - Hotellid, hostelid ja muud majutusasutused vajavad suvel sageli lisatööjõudu. Ametikohad võivad hõlmata vastuvõtutöötajaid, koristajaid või abilisi hommikusöögisaalis.

  2. Toitlustus - Restoranid, kohvikud ja kiirtoidukohad otsivad tihti suveks ettekandjaid, baaritöötajaid ja köögiabisi, et teenindada suurenenud hulka külastajaid.

  3. Jaekaubandus - Suvi on paljudele jaekauplustele kõrghooaeg, eriti turistide rohkuse tõttu. Müügiassistendid, kassaoperaatorid ja ladustöötajad on ametikohad, mida pakutakse.

  4. Põllumajandus - Marjakorjamine või muu hooajaline põllutöö võib pakkuda noortele võimalust töötada värskes õhus ja teenida raha suvekuudel.

  5. Ürituste korraldamine ja festivalid - Suveüritused, nagu muusikafestivalid, messid ja spordiüritused, vajavad sageli ajutist tööjõudu. Töö võib hõlmata piletimüüki, toitlustusabi või turvateenuseid.

  6. Turundus ja promotsioon - Ettevõtted, kes soovivad suvel oma tooteid või teenuseid reklaamida, võivad palgata noori flaiereid jagama või tootenäidiseid pakkuma.

  7. Laste laagrid ja suveprogrammid - Noored, kes naudivad töötamist lastega, võivad leida tööd suvelaagrite juhendajate või abistajatena.

  8. Kodu- ja lemmikloomahoid - Suvepuhkuste ajal on suurem nõudlus koduhooldajate ja lemmikloomade hoidjate järele.

  9. Praktika - Kuigi paljud praktikakohad ei pruugi olla tasustatud, pakuvad need väärtuslikku kogemust ja võimalust arendada professionaalseid oskusi konkreetses valdkonnas.

  10. Vabatahtlik töö - Vabatahtlik töö mittetulundusühingutes või kogukonnaprojektides võib olla rahuldust pakkuv viis suve veetmiseks, aidates samal ajal kaasa positiivsetele muutustele.

Valides suveks töö, on oluline arvestada oma huvisid, oskusi ja tulevikuplaane. Töökogemus suvel võib pakkuda väärtuslikke õppetunde ja aidata noortel paremini mõista, mis neid karjääri mõttes köidab.

Oled nood ja lugesid lõpuni, jäta palun märk maha ka oma suviste töötamisplaanide kohta 2024 aastal. Uringus osalemiseks klõpsa siin, vastamine võtab alla minuti ja on anonüümne.

Teie vastamisest on kasu, kuna avaldame küsitluskokkuvõtte tööandjatele ja see aitab Kandideeri.ee lehele sel aastal tuua sobivaid töökuulutusi.