Skip to main content
Blogi > Värbamine

Miks avaldada töökuulutust Kandideeri.ee -s?

Miks avaldada töökuulutust Kandideeri.ee -s?

Tööandjatele on mitmeid põhjuseid, miks kaaluda oma töökuulutuse avaldamist Kandideeri.ee tööportaalis. Siin on mõned peamised põhjused: suur kasutajate arv, sihtotstarbeline auditoorium, erinevate tööstusharude hõlmamine, lihtne ja mugav kuulutuste avaldamine, tööandja brändi nähtavuse suurendamine, lisavõimalused ja teenused, tööandja brändingu võimalused, esiletõstetud tööpakkumised, võrgustikuefekt, kasutajasõbralik platvorm ning tugi ja konsultatsioon. Kandideeri.ee pakub eeliseid, mis aitavad tööandjatel jõuda sobivate ja kvalifitseeritud kandidaatideni ning suurendada avatud ametikohtadele reageerivate tööotsijate arvu.

Tööandja jaoks on mitmeid põhjuseid, miks nad peaksid kaaluma oma töökuulutuse avaldamist Kandideeri.ee tööportaalis. Siin on mõned olulised põhjused:

Suur kasutajate hulk:

Kandideeri.ee on üks populaarsemaid tööportaale Eestis, millel on suur kasutajate arv. Avaldades töökuulutuse sellel platvormil, jõuad laia sihtrühmani, mis suurendab tõenäosust leida sobivaid kandidaate.

Sihtotstarbeline auditoorium:

Kandideeri.ee keskendub spetsiaalselt tööotsijatele ja tööpakkumistele, seega on kasutajate seas suurem tõenäosus leida aktiivseid tööotsijaid. Tööandja saab oma kuulutuse suunata sihtotstarbelisele auditooriumile, kes on huvitatud konkreetsetest ametikohtadest ja karjäärivõimalustest.

Erinevad tööstusharud:

Kandideeri.ee hõlmab mitmesuguseid tööstusharusid alates IT-st ja turismist kuni ehituse ja tervishoiuni. Olenemata sellest, millises valdkonnas tööandja tegutseb, on tõenäoline, et leiad Kandideeri.ee kaudu sobiva auditooriumi ja kvalifitseeritud kandidaadid.

Lihtne ja mugav töökuulutuste avaldamine:

Kandideeri.ee pakub tööandjatele lihtsat ja mugavat töökuulutuste avaldamise protsessi. Saate kiiresti luua ja kohandada oma kuulutusi, lisades olulist teavet, nagu ametinimetus, nõuded, pakutav palk ja asukoht. Lisaks võimaldab portaali kasutajaliides jälgida ja hallata oma kuulutusi ning kandidaatide vastuseid.

Tööandja brändi nähtavus:

Tööportaalis töökuulutuse avaldamine aitab suurendada tööandja brändi nähtavust ja teadlikkust. Kandideeri.ee pakub erinevaid võimalusi oma tööandja profiili loomiseks, mis võimaldab tutvustada oma ettevõtet, väärtusi ja kultuuri. See aitab meelitada sobivaid kandidaate, kes on huvitatud just teie ettevõttest.

Lisavõimalused ja teenused:

Kandideeri.ee pakub mitmeid täiendavaid võimalusi ja teenuseid, mis aitavad tööandjatel paremini jõuda oma sihtrühmani. Näiteks võib tuua Jagamisteenuse.

Tööandja brändingu võimalused:

Kandideeri.ee võimaldab tööandjatel luua ja kohandada oma tööandja profiili, et tutvustada oma ettevõtet atraktiivsel viisil. Saate lisada ettevõtte logod, kirjeldused, pildid ja videod, mis aitavad potentsiaalsetel kandidaatidel saada parema ülevaate teie ettevõttest ning töökultuurist.

Esiletõstetud tööpakkumised:

Kandideeri.ee pakub võimalust esiletõsta konkreetseid tööpakkumisi, mis tõstavad need teiste hulgast esile. Esiletõstetud tööpakkumised ilmuvad silmapaistvalt portaali lehekülgedel või otsingutulemuste seas ning suurendavad märkimisväärselt teie kuulutuse nähtavust.

Võrgustikuefekt:

Kandideeri.ee on laialdaselt tuntud ja kasutatud tööportaal, mis meelitab nii tööotsijaid kui ka tööandjaid. Avaldades oma töökuulutuse selles portaalis, saate kasu sellest võrgustikuefektist, kus tööotsijad külastavad aktiivselt Kandideeri.ee-d, et leida uusi töövõimalusi. Tööotsijaid suunatakse Kandideeri.ee -sse vähemalt 270 -lt sotsiaalmeedialehelt ja erinevate Google otsingute kaudu (töökuulutuste täpseks sihtimiseks on palju erinevaid kategooriaid, mis on Google otsingus esimesel positsioonil või 1-5 hulgas)

Kasutajasõbralik platvorm:

Kandideeri.ee on kasutajasõbralik ja hõlpsasti navigeeritav platvorm, mis võimaldab tööandjatel kiiresti ja lihtsalt luua, muuta ja hallata oma töökuulutusi. Teie kuulutused on selgelt esitatud ja lihtsasti leitavad, mis aitab suurendada nende mõju ja potentsiaalsete kandidaatide huvi.

Tugi ja konsultatsioon:

Kandideeri.ee pakub tööandjatele ka tuge ja konsultatsiooni, et aidata neil maksimeerida oma reklaamide tõhusust. Kui teil on küsimusi, murekohti või vajate abi oma töökuulutuste optimeerimisel, saate pöörduda Kandideeri.ee meeskonna poole, kes aitab teil saavutada parimaid tulemusi.

Kokkuvõttes, Kandideeri.ee tööportaal pakub tööandjatele mitmeid eeliseid, sealhulgas suurt kasutajaskonda, sihtotstarbelist auditooriumi, tööandja brändingu võimalusi, lisateenuseid ja tuge. Avaldades oma töökuulutuse selles portaalis, suurendate oluliselt võimalust leida sobivaid ja kvalifitseeritud kandidaate oma avatud ametikohtadele.

Loe ka Töökuulutuse Brändingu kohta.