Skip to main content
Blogi > Värbamine

Kulinaarne Kutse: Maitsemaailm otsib kogemustega kokka!

Kulinaarne Kutse: Maitsemaailm otsib kogemustega kokka!

Oli kord ühes armsas linnas restoran nimega "Maitsemaailm". Selle restorani maine põhines suurepärasel toidul ja sõbralikul teenindusel. Kuid ühel päeval otsustas nende kogemustega kokk, et on aeg astuda uutele radadele ja leida uus väljakutse.

Restoranis valitses kerge mure ja ärevus, sest oli teada, et hea koka leidmine ei ole lihtne ülesanne. Kuid restorani omanikud ei kaotanud lootust ning otsustasid kuulutuse abil uue kogenud koka leida.

Nad koostasid kuulutuse, mis kirjeldas täpselt, mida nad uuelt kokalt soovisid. Kuulutuses seisis: "Otsime oma sõbralikku tiimi uut liiget, kogemustega kokka!"

Koka ülesandeks oli valmistada toite tellimuste järgi, arvestada klientide soovidega ja tunda menüüs olevate toitude koostisosi. Köögis pidi olema teistele toeks ning koos hoidma puhtust ja korda. Lisaks pidi kokk olema meeskonnale eeskujuks, suutma juhendada teisi ning vastutama toidu kvaliteedi eest.

Ootused kandidaadile olid selgelt välja toodud. Nad soovisid, et kandidaat oleks töökas ja kohusetundlik, naudiks meeskonnatööd ning olema abivalmis. Samuti oli oluline järgida töökorraldust, hügieenireegleid ning tagada külastajate rahulolu.

Ettevõte pakkus ahvatlevaid hüvesid uuele kogemustega koka kandidaadile. Need hõlmasid head palka, töökaid kolleege, sõbralikku töökeskkonda ning võimalust enesearendamiseks ja ideede elluviimiseks.

Kuulutus oli valmis, kuid ootas endiselt õiget hetke, et seda avalikustada. Ühel päeval, kui päike sillerdas ja linnas valitses rahulik õhkkond, otsustas restoran, et on aeg leida uus kokk, kes saaks liituda nende sõbraliku tiimiga.

Nad riputasid kuulutuse restorani seintele ning lisasid selle ka oma veebilehele. Oli aeg levitada sõnumit ja leida see üks eriline kokk, kes täidaks nende unistused maitsvate roogadega.

Nädal möödus ning restoran sai palju vastuseid, kuid üks CV paistis selgelt teiste seas silma. Selle kuulutusele vastaja oli kogenud kokk, kes oli töötanud mainekates restoranides üle kogu maailma. Tema kirg toidu vastu kumas läbi tema CV-st ning tema oskused vastasid täpselt sellele, mida restoran otsis.

Restoran kutsus koka intervjuule, et näha, kas ta sobib nende tiimi. Intervjuu käigus oli koka entusiasm nakkav ning tema kogemused ja teadmised olid muljetavaldavad. Restoran otsustas, et ta on täpselt see, keda nad otsisid.

Lõpuks, ühel päikesepaistelisel hommikul, kutsus restorani omanik koka liituma uue tiimiga. Nad tervitasid teda rõõmsalt ning tutvustasid ülejäänud meeskonnale. Kokk naeratas laialt ja oli väga õnnelik, et saab liituda Maitsemaailma perekonnaga.

Sealt edasi algas restoranis uus ajastu. Koka oskused ja kirg muutsid menüü veelgi paremaks. Ta innustas meeskonda avastama uusi maitseid ning täiendama oma oskusi. Restorani maine kasvas ning külastajad jäid alati rahule.

Nüüd, kui olete kuulnud sellest loost, kutsun teid, kogemustega kokk, liituma Maitsemaailma sõbraliku tiimiga. Me ootame teid avasüli, et koos valmistada maitsvaid roogasid ning luua unustamatuid maitseelamusi. Tulge meie juurde ja andke oma panus meie restorani, kus maailm maitsete poolest avaneb täiesti uuel tasemel!

Leiate kõik KOKKADE töökuulutused SIIT .

Ps! "Maitsemaailm" = restoranid, söögikohad, trahterid, sööklad, toitlustusettevõtted, baarid, pubid jms.

Oled KOKK ja avatud tööpakkumistele? Lisa om töösoov (CV) SIIT (ka siis kui töötad hetkel, nii võid saada huvitavaid pakkumisi, olles potentsiaalstele tööandjatele andmebaasist leitav).