Skip to main content
Blogi > Töökuulutuse avaldamine

Kuidas tööotsija leiab töökuulutusi, mis on avaldatud Kandideeri.ee s?

Kuidas tööotsija leiab töökuulutusi, mis on avaldatud Kandideeri.ee s?

Kuidas leida kiiresti sobiv töö Kandideeri.ee-s: Praktilised näpunäited tööotsijatele ja tööandjatele

Kuidas tööotsijad leiavad Kandideeri.ee-s avaldatud töökuulutusi?

Kandideeri.ee pakub mitmeid võimalusi, kuidas tööotsijad saavad avastada ja leida sobivaid töökuulutusi. Siin on mõned peamised viisid, kuidas tööotsijad Kandideeri.ee-s avaldatud töökuulutusteni jõuavad:

  1. Google'i otsing: Kandideeri.ee töökuulutuste kategooriad on hästi optimeeritud, et ilmuda kõrge positsiooniga Google'i otsingutulemustes. See tähendab, et paljud karjäärihuvilised tööotsijad jõuavad Kandideeri.ee-le otsides sobivate tööpakkumiste järele Googles. Kategooriad on Google'i otsingus sageli esimesel kohal või vahemikus 1-5, mis suurendab oluliselt Kandideeri.ee külastatavust. Samuti aitab Google Mapsil põhinev asukoha tuvastamine tööotsijatel leida lähedal asuvaid sobivaid töökuulutusi, suunates neid Kandideeri.ee-sse.

  2. Kandideeri.ee "Nutikad soovitused" funktsionaalsus: Kandideeri.ee otsingufunktsioon on väga tõhus ja lihtne kasutada. Tööotsijad saavad sisestada otsingusse mõne märksõna või paar tähte ning Kandideeri.ee "Nutika soovituse" funktsioon genereerib kiiresti valiku erinevatest sobivatest töökuulutustest, mis on Kandideeri.ee värbamisvõrgustikus avaldatud. See aitab tööotsijatel leida kiiresti ja mugavalt tööpakkumisi vastavalt nende huvidele ja vajadustele.

  3. Jagamisteenus: Kandideeri.ee pakub unikaalset Jagamisteenust, mis suurendab töökuulutuste nähtavust ja pakub neile kordades rohkem tähelepanu. Tööandjad saavad tellida Jagamisteenuse, mis postitab nende töökuulutused automaatselt Kandideeri.ee poolt hallatavatele 270-le sobivale sotsiaalmeedialehele. Praeguseks on Kandideeri.ee võrgustikus juba üle 342 359 karjäärihuvilise inimese, kes ootavad sobivaid töösoovitusi ja on valmis kohe sobivatele reageerima. See suurendab oluliselt tööandjate võimalusi jõuda rohkemate potentsiaalsete kandidaatideni ja meelitada neid Kandideeri.ee-s avaldatud töökuulutustele kandideerima.

  4. Töökuulutuste teavitused: Kandideeri.ee võimaldab tööotsijatel tellida töökuulutuste teavitused vastavalt oma huvidele ja eelistustele. Tööotsijad, kes on tööandja karjäärilehele lisanud oma e-posti aadressi või seadistanud töökuulutuste teavitused vastavalt töövaldkonnale, ametikohale, asukohale jne, saavad otsest teavitust värsketest sobivatest töökuulutustest enda e-postile. See annab neile võimaluse olla esimesena kursis uute tööpakkumistega ja kiiresti reageerida, kuni leitakse sobiv töökoht. Töökuulutuste teavitused aitavad tööotsijatel olla konkurentsivõimelisemad ja suurendavad nende võimalusi jõuda tööandjate tähelepanuni.

  5. Tööportaali tavapärased otsinguviisid: Lisaks pakub Kandideeri.ee ka mitmeid tavapäraseid tööportaalile omaseid otsinguviise. Tööotsijad saavad otsida tööd erinevate parameetrite alusel, nagu palgavahemik, linn, riik, maakond, töövaldkond või märksõna. See võimaldab kitsendada otsingut ja leida töökuulutusi, mis vastavad täpselt nende vajadustele ja nõudmistele.

Tööandjatele on oluline oma töökuulutuste võimalikult suur nähtavus ja atraktiivsus. Siin on mõned näpunäited tööandjatele, kuidas oma töökuulutusi Kandideeri.ee-s paremini esile tuua:

1. Selged ja atraktiivsed pealkirjad: Veenduge, et teie töökuulutuse pealkiri oleks selge, lühike, tabav ja atraktiivne. See peaks tööotsijate tähelepanu köitma ja huvi tekitama. Vältige üldsõnalisi pealkirju ja proovige esile tuua töökoha unikaalsed omadused või pakutavad eelised.

2. Selge töökirjeldus: Kirjeldage töökuulutuses selgelt töökoha ülesandeid, vastutusvaldkondi, nõutavaid oskusi ja kvalifikatsioone ning muud olulist teavet. Selge ja detailselt kirjeldatud töökuulutus aitab tööotsijatel paremini mõista, kas nad vastavad töökoha nõuetele ja kas see on nende jaoks sobiv töökoht.

3. Töökoha eelised ja arenguvõimalused: Tööotsijad otsivad sageli mitte ainult tööd, vaid ka töökohta, mis pakub neile arenguvõimalusi, toetavat töökeskkonda ja muid eeliseid. Lisage töökuulutusse teave, mis rõhutab teie ettevõtte pakutavaid eeliseid, näiteks karjääriarengut, koolitusvõimalusi, tööaja paindlikkust või muid hüvesid.

4. Kvaliteetne töökuulutus: Veenduge, et teie töökuulutus oleks kvaliteetne ja veatu. Kontrollige õigekirja, grammatikat ja vältige liigseid vigu. Korrektne ja professionaalselt esitatud töökuulutus jätab tööandjast hea mulje ja näitab hoolikat lähenemist.

5. Lisa pilt ja logo: Töökuulutusele lisatud pilt või ettevõtte logo võib suurendada selle atraktiivsust ja tähelepanu. See annab tööotsijatele visuaalse ettekujutuse teie ettevõttest ja aitab neil luua esmast sidet.

6. Jagamine sotsiaalmeedias: Kandideeri.ee pakub Jagamisteenust, mis levitab teie töökuulutust mitmel sotsiaalmeedia platvormil kuni 270 erineval sotsmeedialehel. Jagage oma töökuulutust ka oma ettevõtte sotsiaalmeediakanalitel, et suurendada selle levikut ja jõuda rohkemate potentsiaalsete kandidaatideni.

7.CV andmebaasiotsing: Lisaks on tööandjatel võimalik sobivaid kandidaate otsida Kandideeri.ee CV -de andmebaasist. Hinnakirjas on nüüd olemas selleks ka eraldi toode.

Kandideeri.ee-s avaldatud töökuulutused jõuavad paljude tööotsijateni ja pakuvad neile võimalusi sobivate töökohtade leidmiseks. Tööotsijad saavad kasutada erinevaid otsinguvõimalusi ja tööandjad saavad oma töökuulutusi esile tõsta, et meelitada rohkem kvalifitseeritud kandidaate. Kandideeri.ee pakub lihtsat ja tõhusat platvormi tööotsijate ja tööandjate kohtumiseks ning aitab mõlemal poolel saavutada oma eesmärgid.