Skip to main content
Blogi > Jagamisteenus

Kuidas maksimeerida töökuulutuse nähtavust Kandideeri.ee-s?

Kuidas maksimeerida töökuulutuse nähtavust Kandideeri.ee-s?

Kandideeri.ee platvorm pakub tööandjatele kahte võimalust töökuulutuste avaldamiseks: tasuta ja tasuline. Tasuta töökuulutused, mida meie FreePost Gateway kaudu avaldatakse, pakuvad suurepärast võimalust jõuda nende tööotsijateni, kes kasutavad Kandideeri.ee otsingut, et leida sarnast tööd. See võimalus tagab, et teie kuulutus on leitav meie platvormil, kus igal kuul käib keskmiselt 20 000 kuni 30 000 unikaalset külastajat. Selline lähenemine on suunatud ja efektiivne, kuid see on vaid väike osa sellest, mida Kandideeri.ee võib pakkuda.

Tasuline võimalus avab ukse meie Jagamisteenusele, mis viib teie töökuulutuse meie võrgustikus olevate rohkem kui 418 500 inimeseni. Erinevalt tasuta kuulutustest, mis on suunatud spetsiifiliselt Kandideeri.ee otsingut kasutavatele tööotsijatele, võimaldab Jagamisteenus laiendada teie töökuulutuse ulatust märkimisväärselt, soovitades seda aktiivselt kogu meie võrgustikus. See tähendab, et teie vaba töökoht jõuab palju suurema hulga potentsiaalsete kandidaatideni, sealhulgas neile, kes võib-olla ei otsi aktiivselt Kandideeri.ee platvormil, kuid on meie võrgustiku teistes osades aktiivsed.

Kasutades Jagamisteenust, maksimeerite oma töökuulutuse nähtavust ja suurendate võimalusi leida ideaalne kandidaat kiiremini. See väike investeering võib end ära tasuda mitmekordselt, kui leiate õige inimese oma meeskonda.

Kui olete huvitatud oma vaba töökoha esitlemisest meie Jagamisteenuse kaudu või soovite rohkem teada saada erinevuste kohta tasuta ja tasuliste töökuulutuste vahel, võtke ühendust [email protected]. Paljud tööandjad on avastanud Jagamisteenuse väärtuse, pöördudes meie poole korduvalt, et leida kvaliteetseid töötajaid. Ärge jätke kasutamata võimalust tutvustada oma töökohta meie ulatuslikule võrgustikule.

Tutvuge hinnakirjas meie tasuliste teenustega.