Skip to main content
Blogi > Kandideeri.ee

Kuidas Kandideeri.ee Premium BOOST A Teenus Aitas Tootmisettevõttel Leida Haruldase Spetsialisti

Edukas lugu Kandideeri.ee Premium BOOST A teenuse kasutamisest

Täna jagame edukat lugu Kandideeri.ee Premium BOOST A teenuse kasutamisest. Me ei avalikusta ettevõtte nime, kuid tegu oli Eesti tootmisettevõttega, mis silmitses suurt väljakutset: leida kitsa valdkonna spetsialist, keda on Eestis teadaolevalt vaid 13. Töökoht oli kriitilise tähtsusega ja vajas kiiret täitmist.

Väljakutse

Tavapärased otsingud CV Online`is ja CV Keskuses, sealhulgas esiletõstetud kuulutused, ei toonud soovitud tulemusi. Järgmise sammuna kaaluti sihtotsingu teenuse kasutamist, mis oleks võtnud kuni kolm kuud ja maksma läinud ligikaudu 6000€, kui sobiv kandidaat oleks leitud.

Lahendus

Olukorra pööras meie Kandideeri.ee konsultandi õigeaegne sekkumine. Tööandja oli just lõpetamas kuulutust CV Keskuse portaalis, kui soovitati neile proovida Kandideeri.ee teenust. Arvestades varasemaid ebaõnnestunud katseid, soovitasime esmalt 299€ maksvat Premium toodet. Kui see esimesel nädalal tulemusi ei andnud, otsustasime kasutada 599€ maksvat Premium BOOST A toodet.

Tulemused

Tulemused saabusid kahe nädala jooksul. Tööandja leidis kaks kvalifitseeritud spetsialisti, kellest üks oli valmis tööga alustama juba kahe nädala pärast. Tööandja oli teenusega väga rahul, säästes nii aega kui ka raha. Võrreldes sihtotsingu maksumusega säästeti 5400€.

See näide toob esile Kandideeri.ee Premium BOOST A teenuse efektiivsuse. Enne kallimate sihtotsingu lahenduste kaalumist tasub kaaluda Kandideeri.ee kasutamist, mis võib pakkuda soodsamat ja kiiremat lahendust keerukate tööturu väljakutsete lahendamisel.

Vaata hinnakirja ja tee oma valik.