Skip to main content
Blogi > Värbamine

Kandideeri.ee: Uus integratsioon Värbamistarkvaradega

Kandideeri.ee: Uus integratsioon Värbamistarkvaradega

Kandideeri.ee tööportaal Nüüd Integreeritud mitmete ATS tarkvaradega: Tõhustage oma värbamist.

"Tõhus värbamislahendus ettevõtetele: ATS -ide integratsioon Kandideeri tööportaaliga"

Kas teie ettevõte otsib tõhusamat viisi talentide värbamiseks? Kandideeri.ee tööportaal pakub ainulaadset lahendust, mis on integreeritud juhtivate ATS (Applicant Tracking System) tarkvaradega nagu Greenhouse, Lever, Workable, Workaday, SmartRecruiters, JazzHR, BreezyHR, UltiPro, iCIMS, Dayforce, Teamtailor ja Talendipank. See artikkel selgitab, kuidas Kandideeri.ee võimaldab ettevõtetel oma värbamisprotsesse optimeerida.

Integratsiooni eelised:

Lihtsustatud Protsessid:

Kandideeri.ee integratsioon ATS-idega võimaldab töökuulutusi automaatselt avaldada. See tähendab, et tööandjad saavad oma kuulutusi Kandideeri portaalis hallata otse oma ATS-tarkvarast, vähendades käsitsi tehtavaid toiminguid ja säästes aega.

Suurem Ulatus ja Tähelepanu:

Kandideeri.ee on tuntud tööportaal, mis tagab teie töökuulutustele laiema nähtavuse. See aitab jõuda suurema hulga potentsiaalsete kandidaatideni, suurendades seeläbi värbamise efektiivsust.

Sujuv Kandideerimine:

Kandidaadid suunatakse otse tagasi teie kasutatavasse ATS-i, tagades sujuva kandideerimiskogemuse. See parandab ka kandidaatide arusaama teie brändist ja värbamisprotsessist.

Kuluefektiivsus:

Kandideeri.ee pakub aastapakette soodsate hindadega, muutes selle taskukohaseks lahenduseks igas suuruses ettevõtetele. Vaata kohe aastapakettide pakkumisi Kandideeri hinnakirjas.

Kuidas Integreerida?

Integreerimine Kandideeri.ee-ga on lihtne. Ettevõtted, kes juba kasutavad ühte loetletud ATS tarkvaradest, saavad kiiresti ühendada oma süsteemid Kandideeri tööportaaliga. See protsess on intuitiivne ja ei nõua lisatöid.

ATS integratsioon Kandideeri tööportaaliga on ideaalne lahendus ettevõtetele, kes soovivad oma värbamisprotsesse tõhustada. See mitte ainult ei säästa aega ja vaeva, vaid tagab ka suurema nähtavuse ja parema kandidaatide kogemuse. Kui soovite oma värbamisprotsesse moderniseerida ja tõhustada, on Kandideeri.ee-ga integreerimine teie jaoks ideaalne valik.