Skip to main content
Blogi > Kandideeri.ee

Kandideeri.ee tööportaali uus "Smart Suggestions" funktsioon

Kandideeri.ee tööportaali uus "Smart Suggestions" funktsioon

Kandideeri.ee tööportaali uus Smart Suggestions funktsioon - Tee tööotsing lihtsamaks ja avasta rohkem karjäärivõimalusi!

Tere, head Kandideeri.ee tööportaali kasutajad!

Oleme põnevil tutvustama teile meie uusimat uuendust, Smart Suggestions funktsiooni, mis muudab tööotsingu Kandideeri.ee platvormil veelgi paremaks ja tõhusamaks. Kui alustate soovitud ametinimetuse või märksõna sisestamist otsinguväljale, genereerib Smart Suggestions funktsioon teile nimekirja kõige tõenäolisematest ametinimetustest, võttes aluseks teie sisestatud andmed ja teiste kasutajate tavapärased otsingud.

Mida see uuendus teie jaoks tähendab?

  1. Ületamatu kasutajakogemus: tööotsijad naudivad intuitiivset otsimisprotsessi, mis muudab sobivate ametinimetuste leidmise lihtsaks ja vaevatuks. Smart Suggestions funktsioon aitab kiiresti ja mugavalt leida just õigeid tööpakkumisi.

  2. Suurenenud kaasatus: Tööotsingute lihtsus innustab kasutajaid rohkem suhtlema Kandideeri.ee tööportaaliga, mis omakorda suurendab liiklust ja aktiivsust. Uuendus julgustab tööotsijaid rohkem interakteerima ja leidma just neile sobivaid töövõimalusi.

  3. Suurem avastatavus: Smart Suggestions funktsioon toob esile laia valiku ametinimetusi, sealhulgas niši- või vähemtuntud ametinimetusi, mis muutuvad tööotsijatele nähtavamaks. See suurendab töövõimaluste avastamist ning aitab tööotsijatel leida karjäärivõimalusi, mis vastavad nende huvidele ja oskustele.

Oleme väga põnevil, et saaksite Smart Suggestions funktsiooni eeliseid kogeda! Ootame teie tagasisidet ning meie meeskond on alati valmis abistama, kui teil tekib küsimusi või vajate tuge. Teie tagasiside võib aidata kujundada tulevasi uuendusi ja parandada veelgi meie platvormi.

Teie sõbrad Kandideeri.ee meeskonnast!

Ka meie suvine hinnakiri on muutunud Teile veelgi sõbralikumaks ning nüüd pakume ka ligipääsu CV -de andmebaasile, eraldi tootena. Vaadake SIIA .