Skip to main content
Blogi > Kandideeri.ee

Kandideeri.ee teenused ja uus hinnakiri - Juuni 2023

Kallis Kandideeri.ee tööportaali kasutav tööandja,

Soovin teie tähelepanu juhtida olulisele teemale, mis puudutab meie teenuste hinnamuudatust. Oleme teinud otsuse tõsta Kandideeri.ee teenuste hindu ning sooviksin seda teiega jagada.

Kandideeri.ee on alati pühendunud pakkuma teile kvaliteetseid teenuseid ja toetama teie personaliotsinguid ning värbamisprotsesse. Oleme pidevalt jaganud turul olevate kvalifitseeritud töötajate leidmise ja sobivate kandidaatidega ühenduse loomise eesmärgil kõrgel tasemel teenuseid. Seoses ärikeskkonna muutustega ning meie enda kasvuga on aga tekkinud vajadus teha kohandusi meie teenuste hindades.

Palun lubage mul selgitada mõningaid põhjuseid, mis on viinud hinnatõusu otsuseni. Üheks oluliseks teguriks on tööjõukulude kasv, mis on mõjutanud meie ettevõtte kulude struktuuri. Järjest konkurentsitihe turuolukord ja värbamisteenuste pidev nõudlus on tinginud vajaduse investeerida rohkem ressursse ja tehnoloogiat, et säilitada meie teenuste kvaliteeti ja tõhusust.

Samuti oleme teinud märkimisväärseid investeeringuid meie platvormi arendamisse ning täiustanud funktsioone ja võimalusi, et teie värbamisprotsessid oleksid veelgi sujuvamad ja tulemuslikumad. Need täiustused nõuavad pidevat hooldust, uuendusi ja turvalisust, mis peegelduvad meie teenuste kuludes.

Mõistan, et hinnatõus võib tekitada teie jaoks muret. Soovin aga rõhutada, et see otsus on tehtud pärast põhjalikku kaalutlust ning eesmärgiga säilitada teenuste kvaliteet ja tagada teile parim võimalik teenus. Lisaks oleme püüdnud võtta arvesse ka teie vajadusi ning jõuda tasakaalustatud hinna ja kvaliteedi suhteni.

Lisaks hinnatõusule püüame teile pakkuda ka lisaväärtust, et säilitada ja tugevdada meie partnerlussuhet. Oleme pidevalt pühendunud oma teenuste täiustamisele ning oleme valmis pakkuma täiendavat tuge ja abi, mis aitaks teil oma personaliotsingutes ja värbamisprotsessides veelgi edukam olla. Meie meeskond on valmis teiega koostööd tegema ning pakkuma lisateenuseid, mis vastavad teie konkreetsetele vajadustele.

Tahaksin tänada teid senise toetuse eest ning usalduse eest, mida olete meie teenuste vastu ilmutanud. Oleme pühendunud teie ettevõtte edu toetamisele ja jätkame meie partnerlussuhte tugevdamist.

Kui teil on küsimusi, muresid või soovite arutada hinnatõusu mõju teie ettevõttele, siis palun ärge kõhelge meiega ühendust võtmast. Oleme valmis kuulama teie tagasisidet ning leidma koos parima võimaliku lahenduse.

Täname teid mõistva suhtumise eest ning usume, et meie jätkuv koostöö viib meid üheskoos veelgi suurema eduni.

Parimate soovidega, 

Jaanus Sõrmus

Kandideeri.ee