Skip to main content
Blogi > Kandideeri.ee

Kandideeri.ee - Tööle 24 tunniga: Eesti innovatiivne tööportaal võimendab värbamist

Kandideeri.ee - Tööle 24 tunniga: Eesti innovatiivne tööportaal võimendab värbamist

Kandideeri.ee tööportaal on teinud märkimisväärseid edusamme hiljutiste uuenduste kaudu, mis on tehtud 2023. aasta lõpus. Nende uuenduste hulka kuulub uuenduslik teenus "To Work In 24 Hours", mis on märkimisväärne edasiminek töökuulutuste avaldamise ja personaliotsingu valdkonnas. See teenus on välja töötatud tööandjate ja tööotsijate vajaduste rahuldamiseks, pakkudes kiiret ja efektiivset lahendust värbamisprotsessidele. Selle teenuse põhielemendiks on kiire töökuulutuse avaldamise protsess, mis toetab tööandjaid kvalifitseeritud töötajate leidmisel efektiivselt ja ilma suurte kulutusteta, vähendades oluliselt aega ja finantskulusid, mis on seotud töötajate leidmise ja värbamisega [""]

Lisaks sellele on Kandideeri.ee täiendanud oma platvormi, integreerides selle mitmete maailmakuulsate värbamistarkvaradega nagu SmartRecruiters, Workday, JazzHR, Greenhouse, Workable, Lever, BreezyHR, UltiPro, iCIMS, Dayforce, Teamtailor ja Eesti päritolu värbamistarkvaraga Talendipank. See võimaldab tööandjatel, kes kasutavad neid tarkvarasid, sujuvalt leida sobivaid kandidaate Kandideeri.ee ulatuslikust andmebaasist.

Kandideeri.ee on samuti tuntud oma Jagamisteenuse poolest, mis võimaldab tööandjatel laialdaselt levitada töökuulutusi läbi mitmekesise sotsiaalmeedia võrgustiku kuni 270+ lehel. See teenus pakub tööandjatele olulist lisaväärtust, suurendades kandideerijate ringi, võimaldades täpset sihtgrupi tabamist, kohandades sisu erinevatele platvormidele ning aidates kaasa brändituntuse ja kliendibaasi kasvule. Tööandjad, kes avaldavad oma kuulutuse Kandideeri.ee-s, saavad eksklusiivse juurdepääsu Kandideeri privaatsele võrgustikule, mis ulatub kuni 270+ leheni sotsiaalmeedias​ [""].

Kandideeri.ee-s on võimalik ka reklaamida, pakkudes kolme atraktiivset reklaamipinda: horisontaalset bännerit esilehe ülaservas, tornbännerit lehe paremal küljel ja horisontaalset alumist bännerit lehe allosas. Need reklaamipinnad tagavad suure nähtavuse ja jõuavad tuhandete Eesti tööotsijateni, kes külastavad Kandideeri.ee-d, et leida uusi võimalusi ja lugeda huvitavaid artikleid. Kandideeri meeskond aitab tööandjatel jõuda just õige sihtgrupini, suunates külastajaid otse teie reklaamini tugeva sotsiaalmeedia võrgustiku kaudu​ [""]

Kandideeri.ee tööportaal on teinud olulisi edusamme, et pakkuda veelgi tõhusamaid ja innovaatilisemaid lahendusi tööturu vajadustele, olles oluliseks vahendiks nii tööotsijatele kui ka tööandjatele Eestis ja ka rahvusvahelisel tasandil.