Skip to main content
Blogi > Jagamisteenus

Kandideeri.ee Jagamisteenus - tõhus töökuulutuste levitamise viis

Kandideeri.ee Jagamisteenus - tõhus töökuulutuste levitamise viis

Tööandjana võib üheks suurimaks väljakutseks olla sobivate töötajate leidmine. Töökuulutuste postitamine erinevatesse tööportaalidesse ja sotsiaalmeedia kanalitesse on üks viis, kuidas potentsiaalseid kandidaate tõmmata. Kuid kui kõik need postitused tuleb teha käsitsi, võib see võtta palju aega ja vaeva.

Selleks on olemas lahendus - Kandideeri.ee Jagamisteenus. Jagamisteenus võimaldab tööandjatel postitada oma töökuulutused Kandideeri.ee võrgustikus, mis koosneb üle 270+ sotsiaalmeedia kanalist, mis kõik jagavad töökuulutusi oma jälgijatele. Hetkel on Kandideeri.ee võrgustikus juba üle 377 749 inimese.

Jagamisteenuse kasutamine võimaldab tööandjatel säästa aega ja vaeva, kuna töökuulutusi ei ole vaja iga kanali jaoks eraldi postitada. See on eriti oluline, kui peab töökuulutusi postitama mitmes kanalis korraga. Lisaks sellele võib jagamisteenus aidata töökuulutustele rohkem nähtavust saada, mis omakorda tõmbab rohkem kandidaate.

Kandideeri.ee Jagamisteenus on lihtne ja tööandja ei pea selleks ise tegema muud, kui avaldama töökuulutuse Kandideeri.ee tööportaalis ning tasuma Jagamisteenus eest. Tööandjad saavad postitada oma töökuulutused vaid mõne hiireklõpsuga ning jagamisteenus hoolitseb ülejäänu eest. Töökuulutused levivad kõigile sobivatel sotsiaalmeedia kanalites ja tööandjad saavad oma vabad töökohad täita väiksema ajakuluga.

Kandideeri.ee Jagamisteenus on ideaalne lahendus kõigile tööandjatele, kes soovivad leida sobivaid töötajaid kiiresti ja tõhusalt. Jagamisteenus aitab töökuulutusi postitada paljudesse sotsiaalmeedia kanalitesse, ilma et tööandjad peaksid selleks kulutama liiga palju aega ja vaeva.

Loe SIIT täiendavalt Jagamisteenuse kohta ja statistika kohta.

By Kandideeri.ee, leiad Jagamisteenuse meie hinnakirjast.