Skip to main content
Blogi > Värbamine

Eduka töökuulutuse saladus: Kuidas jõuda õigete kandidaatideni Kandideeri.ee tööportaali kaudu

Eduka töökuulutuse saladus: Kuidas jõuda õigete kandidaatideni Kandideeri.ee tööportaali kaudu

Eduka Töökuulutuse Saladus: Kuidas Jõuda Õigete Kandidaatideni www.kandideeri.ee Tööportaali Kaudu

Tänapäeval on töötajate leidmine konkurentsitihe ülesanne. Kui otsite uusi talente, on oluline teada, kus ja kuidas avaldada töökuulutust. www.kandideeri.ee, Eesti juhtiv tööportaal, on loodud spetsiaalselt kohalikele ettevõtetele ja tööotsijatele, et pakkuda just seda - võimalust leida "tööpakkumised" ja "vabad töökohad" kiirelt ja tõhusalt.

Samas ei piirdu Kandideeri uklatus ainult Eestiga, vaid on globaalne tänu partnerveebidele mujal maailmas ja samuti ka Googlele, millega Kandideeri on seotud. Lisaks lisab atraktiivsust ka Kandideeri unikaalne ja kiiresti laienev kandidaatide võrgustik, millega liitub 90 kuni 900 inimest päevas.

1. Mõistke sihtrühma: Mõelge, millist tüüpi kandidaate soovite ligi meelitada. See aitab teil koostada sihipärase ja asjakohase töökuulutuse. Kas otsite spetsiifilist oskuste kogumit? Leidke oma ideaalne kandidaat Kandideeri.ee -st!

2. Koostage veenev töökuulutus: Töökuulutus peaks olema lühike, selge ja informatiivne. Lisage olulised üksikasjad nagu ametikoha kirjeldus, nõuded kandidaatidele, pakutavad hüved ning ettevõtte kultuur.

3. Valige õige platvorm: www.kandideeri.ee on ideaalne platvorm töökuulutuste avaldamiseks. See ühendab tööotsijaid ja tööandjaid üle kogu Eesti, pakkudes laia valikut "värbamis" ja "tööhõive" võimalusi.

4. Kasutage SEO võtteid: Veenduge, et teie töökuulutus oleks otsingumootorites hästi leitav. Kasutage asjakohaseid märksõnu ja fraase, nagu "tööandjad" ja "tööle kandideerimine", mis aitavad tõsta teie kuulutuse nähtavust.

5. Aktiivne suhtlus: Võimalusel suhelge kandidaatidega otse www.kandideeri.ee portaali kaudu, et luua usaldusväärne ja professionaalne suhe potentsiaalsete töötajatega.

6. Jälgige ja analüüsige: Jälgige pärast töökuulutuse avaldamist selle tulemuslikkust. www.kandideeri.ee pakub tööriistu, mis aitavad teil mõista, kui hästi teie kuulutus toimib.

Vaadake Kandideeri kasutajate edulugusid ja tunnistusi Googlest (saate jätta enda arvustisi ja lugeda teiste omi) ja ka SIIT .

 

Alustage oma järgmise töötaja või unistuste töökoha leidmist täna www.kandideeri.ee-s! Meie platvormi kasutades suurendate oluliselt oma võimalusi leida sobivad töötajad. Ärge unustage, et hea töökuulutus on võti õigete kandidaatide ligimeelitamiseks!