Skip to main content
Blogi > Töökuulutuse avaldamine

Avardage töökuulutuste ulatust ja tugevdage brändi unikaalse sotsiaalmeedia võrgustiku kaudu

Avardage töökuulutuste ulatust ja tugevdage brändi unikaalse sotsiaalmeedia võrgustiku kaudu

Töökuulutuse avaldamine Kandideeri.ee-s, eriti kui see on ühendatud laiahaardelise sotsiaalmeedias levitamisega kuni 270+ lehel, pakub tööandjatele olulist lisaväärtust. Allpool on välja toodud mõned põhilised eelised:

  1. Laiem kandideerijate ring: Sotsiaalmeedia võimaldab jõuda laiema publikuni, sealhulgas inimesteni, kes aktiivselt tööd ei otsi, kuid on avatud uutele võimalustele. Sotsiaalmeedia kaudu saavutatakse kuni 85% potentsiaalsetest kandidaatidest, võrreldes ainult 37% -ga, keda jõuab kätte ainult tööportaalide kaudu​​.

  2. Täpne sihtgrupi tabamine: Sellele aitab kaasa Kandideeri unikaalselt lai kategooriate valik ja samuti saab töökuulutusi sotsiaalmeedias suunata väga täpselt, määrates sihtrühma soo, vanuse, huvialade ja isegi geograafilise asukoha järgi. See võimaldab tööandjatel jõuda just nende inimesteni, kes kõige tõenäolisemalt sobivad pakutavale ametikohale​​.

  3. Sisu kohandamine erinevatele platvormidele: Sotsiaalmeedia platvormid nagu Facebook, Instagram ja LinkedIn nõuavad erinevat lähenemist. Kohandades sõnumeid vastavalt platvormi iseloomule, saab maksimeerida töökuulutuse mõju. Näiteks Facebookis kasutatakse sõbralikku ja hoogsat tooni, Instagramis rõhutatakse visuaalset aspekti ja LinkedInis keskendutakse asjalikumale ja professionaalsemale suhtlusele​​.

  4. Brändituntuse ja kliendibaasi kasv: Töökuulutuse levitamine sotsiaalmeedias aitab tõsta ettevõtte üldist tuntust. See võib kaasa tuua mitte ainult sobivate kandidaatide leidmise, vaid ka uute klientide püüdmise ja brändi kuvandi tugevdamise. Lisaks saab sotsiaalmeedias jagada kuulutusi spetsiifilistes gruppides ja kaasata ettevõtte partnereid levitamisprotsessis, laiendades veelgi haaret​​.

Töökuulutuse avaldamine Kandideeri.ee-s pakub tööandjatele märkimisväärseid eeliseid. Lisaks laiemale kandideerijate ringile ja täpsele sihtgrupi tabamisele, on Kandideeri.ee unikaalne võrgustik kõige olulisemaks eeliseks. Tööandjad, kes avaldavad oma kuulutuse Kandideeri.ee-s, saavad eksklusiivse juurdepääsu Kandideeri privaatsele võrgustikule, mis ulatub kuni 270+ leheni sotsiaalmeedias. See tähendab, et ainult Kandideeri.ee koostööpartnerid pääsevad ligi sellele laiaulatuslikule ja eristuvale levikanalile.

Pakkumine sisaldab ühte kuulutust 30 päeva jooksul Kandideeri.ee lehel ja Google'is ning jagamist Kandideeri unikaalses võrgustikus (Jagamisteenus, loe rohkem), mille hind algab 60 eurost, millele lisandub käibemaks. See tagab mitte ainult töökuulutuste kiire ja tõhusa leviku, vaid aitab ka tõsta ettevõtte brändituntust ja meelitada ligi uusi kliente, pakkudes tööandjatele terviklikku ja kõrgelt sihitud turunduslahendust.

Kokkuvõttes annab töökuulutuse avaldamine Kandideeri.ee-s ja selle laiendamine sotsiaalmeedias tööandjatele võimaluse mitte ainult kiiresti sobiva töötaja leida, vaid ka kasvatada ettevõtte tuntust ja kliendibaasi, kasutades ära sotsiaalmeedia mitmekülgsust ja ulatust.