Skip to main content
Blogi > Tööelu

AI nimetas 10 "laisa inimese" tööd :)

AI nimetas 10 "laisa inimese" tööd :)

Mõned töökohad või kutsealad, mis võivad olla sobivad inimestele, kellel on kalduvus laiskusele või kes eelistavad vähem pingutust nõudvaid ülesandeid, hõlmavad järgmist:

  1. Raamatupidaja: Raamatupidajad tegelevad finantsdokumentide ja aruannetega ning nende töö on peamiselt istuv ja nõuab täpsust.

  2. Veebiarendaja: Veebiarendajad loovad ja haldavad veebilehti ning nende töö on arvutis istuv ja nõuab programmeerimisoskusi.

  3. Toimetaja: Toimetajad töötavad tekstide ja kirjalike materjalidega, muutes ja parandades neid, ilma et nad peaksid olema füüsiliselt aktiivsed.

  4. Telefoni- või veebiklienditeenindus: Klienditeeninduse esindajad saavad töötada kaugühenduse kaudu ja suhelda klientidega telefonitsi või veebis.

  5. Transkribeerija: Transkribeerijad teisendavad suulise informatsiooni kirjalikuks tekstiks ja saavad seda teha mugavalt oma arvuti taga istudes.

  6. Uurija: Uurijad tegelevad andmete kogumise ja analüüsimisega, ilma et nad peaksid füüsiliselt rännakuid tegema.

  7. Graafiline disainer: Graafilised disainerid loovad visuaalseid kunstiteoseid, kasutades arvutipõhiseid tööriistu.

  8. Kirjanik: Kirjanikud kirjutavad tekste, olgu need siis raamatud, artiklid, või skriptid, ja nad saavad töötada omaenda ajakava järgi.

  9. Sotsiaalmeedia haldur: Sotsiaalmeedia haldurid tegelevad ettevõtete sotsiaalmeedia kontode haldamisega, postituste loomisega ja kogukonna juhtimisega.

  10. Testija: Tarkvara testimine või toodete testimine nõuab tähelepanu detailidele, kuid seda saab teha peamiselt istuvalt.

Märkus: Kuigi need töökohad võivad tunduda vähese füüsilise koormusega, on oluline märkida, et nad võivad nõuda muid oskusi, nagu intellektuaalset võimekust, loovust, täpsust ja teadmisi konkreetsest valdkonnast. Samuti on enesedistsipliin ja motivatsioon tööülesannete täitmiseks endiselt olulised isegi nendes vähese füüsilise pingutusega töödes.

Mida arvad Sina? Kas tunned äratundmisrõõmu? :)