Kehastuudio pakub juba rohkem kui 11 aastat oma klientidele erinevaid tervise-ja kaalulangetamiseks mõeldud protseduure salongis kui ka tooteid koduseks kasutamiseks .
Meie abiga saate vabaneda liigsetest kilodest, parandada naha toonust, korrigeerida figuuri, vabaneda tselluliidist, siluda pindmisi peenikesi kortse, ühtlustada nahatooni, eemaldada inetuid kapillaare, treenida lihaseid ja lihtsalt lõõgastuda.
Pakume LPG vaakummassaaži, kavitatsiooni, laser-rasvaimu ja salendavaid Transioni kehahooldusi. Oleme spetsialiseerunud kaalulangetamisele ja oma klientide enesetunde ja tervise parandamisele.
Kehastuudios töötavad sõbralikud ja toredad oma ala professionaalid, kes on enne tööle asumist läbinud põhjaliku lisakoolituse selleks, et pakkuda parimat teenindust oma armsatele klientidele. Tahame olla kindlad, et klient, kes on üks kord meie salongis käinud, tuleb meie juurde tagasi ja julgeb meid soovitada ka oma sõpradele.