Skip to main content
Tagasi

Teamwood OÜ

Sepa 18a, Sonda, Ida-Viru County, Estonia

Teeme koostööd nii suurte kui ka väikeste puitmajade tootjatega, ehitusettevõttetega ning teiste puitmaterjali tarbijatega.

Pakume oma klientidele kuuse-, männi- ja lehispuust ehitus-, viimistlus- ja küttematerjale.

Teamwood OÜ kasutada on suure kiirusega hööveldusliinid, automatiseeritud järkamisliin Grecon/Dimter, otsatapi D.E.T. masinad, kahelindiline lintsaeliin, Maskinsoni kiletuspink. Need seadmed võimaldavad meil pakkuda oma klientidele vägagi mitmekülgseid tootmislahendusi.

Teamwoodi tootmisvõimsus on 3000 m3 puittooteid kuus. Suurema osa ettevõtte toodangust ekspordime Euroopa ja Aasia turgudele.

Teamwood OÜ on pühendunud säästvale metsamajandamisele ja omab FSC tarneahela sertifikaati. Samuti on Teamwood OÜ-l tugevussorteeringu sertifikaat, mis võimaldab pakkuda C24 materjali. Tootmises tekkivast saepurust toodame küttegraanuleid. Samuti toimub aktiivne B-kvaliteedi materjali müük vähemnõudlikule kliendile.

Ettevõtte juhtkonnal on pikk ja mitmekesine kogemus puidukaubanduse valdkonnas, mis ulatub aastatepikkuste esmajärguliste teadmisteni maailmaturul kauplemise alal, keskendudes Eesti, Suurbritannia, Iirimaa, Saksamaa, Prantsusmaa ja Aasia turgudele.

Teamwood OÜ on tegutsenud Ida-Virumaal Sondas alates 2005. aastast.