Skip to main content

Värbamisteenus. Värbamisteenused

Värbamisteenus.

Värbamisteenuse pakkujaid on tööturul mitmeid. Alati, kui tellite värbamisteenuse, soovitage värbamisteenuse pakkujal avaldada Teie töökuulutus ka Kandideeri.ee värbamiskeskkonnas.

Värbamine on seda tõhusam, mida kiiremini ja mida laiema sihtrühmani info vabast töökohast jõuab.

Töökuulutuse avaldamine 2 suures tööportaalis 30 päevaks on tõhus aga veel tõhusam on kui avaldada näiteks 10 erinevas kanalis 7 päevaks. Kandideeri.ee eelis teiste tööportaalide ees on 285 erinevat sotsiaalmeedialehte töökuulutuste jagamiseks.

See aitab märkimisväärselt hoida kokku reklaamikulu ning täita vabad ametikohad kordades kiiremini.

Kandideeri.ee toimib põhimõttel: 

  • reklaamikulu jagatakse kõigi kasutajate vahel. Näiteks: kui tavaliselt jääb ühe töökuulutuse avaldamise (ilma sotsiaalmeediata) turuhind 30 päevaks vahemikku 50€ - 239€ (cv online ja cv keskus ning mõned väiksemad veebilehed), siis Kandideeri.ee -s maksab piiramatul arvul töökuulutuste avaldamist vaid 169€ aastas või 16€ kuus ... klõpsa ja vaata. Kui ei leia hinnakirjast seda toodet aga oled sellest huvitatud ja soovid osta, saada tellimus kohe [email protected] ja täpsusta oma soov.
  • MIda rohkem on püsimaksega kasutajaid, seda tõhusam on teenus (seda suurem on portaali reklaamieelarve). Seega, kui Te ise plaanite Kandideeri.ee teenust kasutama asuda, siis soovitage seda teha ka teistel!

Alati tasub töökuulutuse avaldamiseks sobiva kanali otsingul pöörata tähelepanu kanali külastatavusele. Kandideeri.ee külastajate statistika on avalik (reaalajas nähtav mitu sekundit tagasi külastaja lehele tuli, millisest asukohast ja mida hetkel lehel vaatab. Samuti võtab nädalate lõikes külastajate arvu kokku Similarweb.com, mis ammutab infot lehe Google Analyticsist).

Enamuse portaalide kohta kahjuks statistikat usaldusväärsetest allikatest kahjuks ei leia.