Skip to main content

Värbamine: kandideerima kutsuv atraktiivne töökuulutu

Alustades värbamisprotsessi, soovitame luua silmapaistva ja sihtgrupi tähelepanu äratava töökuulutuse, mis suunab kandidaadid kandideerima.

Mida potentsiaalsed kandidaadid kindlasti vaatavad?

  1. Palgavahemik: Palganumber on alati huvipakkuv. Kui see on atraktiivne, siis kandidaat on huvitatud rohkem teada saama.
  2. Motivatsioonipakett: Pakkuge teavet selle kohta, mida tööandja pakub, et kandidaate motiveerida. Kui see kõnetab kandidaati, siis ta on huvitatud edasi lugema.
  3. Tööülesanded: Kirjeldage olulisemaid ametikohaga seotud tööülesandeid. See aitab kandidaadil mõista, kas see töökoht sobib tema oskustele ja huvidele. Kui ta on nõus, siis ta loeb edasi.
  4. Nõuded: Esitage ainult need nõuded, mis on kriitilised sellele töökohale kandideerimiseks. Vältige liigset ülekoormamist. Kandidaat tunneb kindlust, kui tema eelnev kvalifikatsioon vastab nõuetele.
  5. Tööandja kontakt: Jätke kontaktandmed ainult siis, kui olete valmis kiirelt vastama kõnedele või e-kirjadele. Kui mingil põhjusel keegi kontaktile ei vasta, siis on parem seda mitte lisada.

Oluline meeles pidada, et potentsiaalne töötaja, keda soovite värvata, töötab tõenäoliselt juba kuskil. Seetõttu peab töökuulutus olema võimalikult atraktiivne, et meelitada nad enda juurde. Üheks soovitatavaks kanaliks on Kandideeri.ee, kus viimase 7 päeva jooksul soovis paremale tööle kandideerida 343 860 inimest (1.06.2023).

Edukat värbamist!

Vali sobiv võimalus töökuulutuse avaldamiseks SIIT .