Skip to main content

Tööotsijatele mõeldud tööriistad

Tööotsijate tööriistad:

Tööotsing:

  • Tööotsijad saavad täpsustada oma otsingut ja leida lihtsalt täpselt sellised töökohad, mida nad otsivad, kasutades otsingufunktsiooni. See tööriist sisaldab kategooriaid, asukohta ja palgavahemikku.

Lihtne taotlusprotsess:

  • Platvorm on loodud selleks, et võimaldada kõige lihtsamat tööle kandideerimiste protsessi. Kõik, mida teie tööotsijad peavad tegema, on lisama oma CV-faili ja kirjutama lühikese kaaskirja.

Sisselogimine LinkedIni, Facebooki või Google'i kaudu:

  • Lihtne veebilehe külastajate sisselogimise protsess, sisselogimisel saab kasutada oma LinkedIni, Facebooki või Google'i kontosid.

Töömärguanded:

  • Töömärguanded võimaldavad saata automatiseeritud e-kirju konkreetsete ja kohandatud tööpakkumistega. Kui uued töökohad vastavad määratud kriteeriumidele, saadab meie süsteem asjakohaste pakkumistega e-kirja märguandena otse tööotsija postkasti.

Salvesta töökohad:

  • Võimaldab tööotsijatel salvestada tööpakkumisi, et neid hiljem uuesti vaadata, kui neil on aega taotluse täitmiseks.

CV parsimine:

  • Kui lihtne automaatne täitmise võimalus tulemuste parandamiseks ja aja säästmiseks, täidab CV parsimine automaatselt kandidaatide veebipõhised CV-d failidest, mida nad üles laadivad.

Kokkuvõte:

Tööotsijatele pakutavad tööriistad võimaldavad lihtsustatud töökohtade otsingut, taotlemist ja jälgimist. Platvorm pakub mitmeid olulisi funktsioone:

Tööotsing: Tööotsijad saavad hõlpsalt leida sobivaid töökohti, kasutades kategooriaid, asukohta ja palgavahemikku.

Lihtne taotlusprotsess: Tööotsijad saavad kiiresti taotlusi esitada, lisades oma CV ja lühikese kaaskirja.

Sotsiaalmeedia kaudu sisselogimine: Tööotsijad saavad mugavalt sisse logida oma LinkedIni, Facebooki või Google'i kontodega.

Töömärguanded: Süsteem saadab automaatselt e-kirju uute tööpakkumiste kohta, mis vastavad kasutajate kriteeriumidele.

Tööde salvestamine: Tööotsijad saavad salvestada huvipakkuvaid töökohti, et neid hiljem vaadata ja taotlusi täiendada.

CV parsimine: Automaatne CV parsimine täidab kandidaatide online-CV-d failidest, mis aitab tulemusi parendada ja aega säästa.

Märksõnad: tööotsijate tööriistad, tööotsing, lihtne taotlusprotsess, privaatne tööpakkumiste leht, sotsiaalmeedia sisselogimine, tööhoiatused, tööde salvestamine, CV parsimine.

Tööotsijatele pakutavad tööriistad võimaldavad neil lihtsalt leida sobivaid töökohti, esitada taotlusi ning saada isikupärastatud töömärguandeid. Kandideeri.ee platvorm hõlbustab tööotsijate jaoks tööotsingut ning lihtsustab taotluste esitamist. Tööotsijad saavad mugavalt sisse logida oma LinkedIni, Facebooki või Google'i kontodega. Need tööriistad aitavad tööotsijatel tõhusamalt tööd leida ja taotlusi esitada, ning säästa aega ja vaeva.

Alusta tööotsinguid juba praegu, isegi kui sul on juba töökoht olemas. Tee enda oskused ja kogemused tööandjatele nähtavaks. Registreeru Kandideeri.ee tööotsijate andmebaasi ja lisa oma CV koos kontaktandmetega. See aitab tööandjatel, kes kasutavad andmebaasi, sulle otse tööpakkumisi teha.

Vaata kõiki hetkel avatud vabu töökohti Kandideeri.ee -s.