Skip to main content

Töökuulutuste jagamine laias sotsiaalmeedia võrgustikus.

Töö- ja Koolituskuulutuste Levitamine Laias Sotsiaalmeedia Võrgustikus

Sotsiaalmeedia on muutunud üheks võtmeteguriks edukas turunduses ja brändi tuntuse suurendamises. Teenus, mida pakub Kandideeri.ee, tõstab esile just seda - võimalust jagada töö- ja koolituskuulutusi läbi laia sotsiaalmeedia võrgustiku, mis ulatub üle 270 grupi ja lehe.

Erinevalt tavapärasest sotsiaalmeedia kasutamisest, kus ühe postituse levik piirdub sageli kitsa vaatajaskonnaga, võimaldab Kandideeri.ee teie kuulutusi jagada simultaanselt mitmes kanalis, tagades, et teie sõnum jõuab märkimisväärselt suure hulga karjäärihuviliste inimesteni. See mitte ainult ei laienda teie kuulutuste nähtavust, vaid suurendab ka teie brändi tuntust ja võib oluliselt mõjutada käivet positiivses suunas.

Alates 2010. aastast on Kandideeri.ee ehitanud orgaaniliselt kasvava sotsiaalmeediavõrgustiku, mis koosneb kanalitest ja grupidest, mille igaühe publik on unikaalne. See strateegia - hoida "õunad eri korvides" - mitte ainult ei optimeeri reklaami ulatust, vaid on ka kuluefektiivne lahendus nii teile kui ka Kandideeri.ee-le, aidates samal ajal parandada otsingutulemusi ja luua laiemat ning tõhusamat reklaamiulatust.

Töökuulutuste jagamisteenus on saadaval kõikidele huvilistele, pakkudes ajamahukat, kuid äärmiselt tõhusat viisi jõuda potentsiaalsete kandidaatideni. Teenuse hind on 100 eurot pluss käibemaks, mis arvestades selle teenuse potentsiaalset mõju ja laiaulatuslikkust, on investeering, mis tasub end kiiresti ära.

Kandideeri.ee võtab enda peale raske töö, jagades teie kuulutusi laialdaselt ja efektiivselt, säästes teie aega ja ressursse. Sellise ulatusliku leviku tagamine iseseisvalt nõuaks tohutult aega ja vaeva - näiteks, et jõuda töökuulutuse jagamisega sama suure potensiaalsete tööotsijate auditooriumini nagu Kandideeri.ee, kulutaksite üle 21 tunni järjest, ilma pausideta.

Rohkem teavet jagamisteenuse ja selle kasutamise eeliste kohta leiate veebilehelt. Võtke ühendust [email protected] või helistage numbril (+37256808700) lisateabe saamiseks ja teenuse kasutamiseks.