Skip to main content

CV - keskus tööportaalis Kandideeri.ee

Cv -de keskus tööportaalis Kandideeri.ee

Cv - keskus on olemas ka tööportaalis Kandideeri.ee. Lisa ka oma CV, et tööandjad saaksid Sulle paremaid töökohti pakkuda ja tööpakkumisi teha. CV on oluline, et leida sobiv töö. Lisa see Kandideeri cv keskusesse.

Kandideeri.ee cv keskus ei ole nii suur, kui cvkeskus.ee või cv.ee oma, kuid iga päev lisandub uusi cv -sid ja iga päev tehakse tööpakkumisi. Kandideeri ee -s avaldatud töökuulutustele saab kandideerida sekunditega, kui cv on eelnevalt lisatud. CV lisamine võtab aega alla minuti, kui see on Teil enne oma arvutis olemas.

CV-na saate lisada juba valmis tehtud dokumendifaili ja Kandideeri tarkvara kohandab selle automaatselt andmebaasiga.

Kui Teil ei ole CV-d, siis saate selle lihtsasti luua, täites etteantud vormi.

Kui kõik see tehtud, oletegi tööandjaile leitavad märksõnade, töövaldkonna, asukoha järgi. Kui soovite eristuda teiste cv-dest ja rohkem tööandjaile silma paista, soovitame lisada ka pilte.

Samuti on võimalus mõnekümne sendi või mõne € eest osta kohta otsingute ette.

CV tuleb aktiveerida, et tööandjad seda näeksid ja leiaksid. Mitteaktiivses oleksu CV ei ole leitav ega nähtav. 

CV aktiivne on nii nagu pildil näha (nähtav Minu konto alt, kui olete enda kasutajakontole sisse loginud):

Ja mitteaktiivne ehk Varjatud:

Head kasutamist kõigile - kui oled tööpakkumistele avatud, hoolitse selle eest, et Sinu CV oleks ka Kandideeri.ee cv keskuses üleval ja tööandjaile leitav ehk AKTIIVNE.

Lisage oma CV SIIT ka siis, kui töötate kuskil aga olete avatud parematele tööpakkumistele. Ole tööandjaile leitav, nii võid saada uskumatult häid tööpakkumisi otse tööandjatelt.

Teie Kandideeri.ee